Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sürekli okuyorum lan ben

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Madcat said:

okumak kadar salakça bişey yok niye okuyorsunuz ki, çok mu paranız var abi yaş kaç olmuş kemikıl yazık lan.

şuan para vermiyorum ya, alıyorum genel olarak

güzel bişey okumak ya, erişemediğin yerlere projelere erişiyorsun, eylül ayında şuan üstünde çalıştığım robot uzay istasyonundan kontrol edilicek mesela iyi yani
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

Madcat said:

okumak kadar salakça bişey yok niye okuyorsunuz ki, çok mu paranız var abi yaş kaç olmuş kemikıl yazık lan.

güzel bişey okumak ya, erişemediğin yerlere projelere erişiyorsun, eylül ayında şuan üstünde çalıştığım robot uzay istasyonundan kontrol edilicek mesela iyi yani

sen ne çalışıyosun Chemical?
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

Chemical said:

Madcat said:

sen ne çalışıyosun Chemical?

http://esa-telerobotics.net/gallery/Meteron-Experiments/Interact/79

tudelft üzerinden bu projede çalışıyorum ama bidahaki ayın ortasına kadar, sonra ya bitirmeye ya da staja başlamam lazım.

madcow said:

sen hollanda da degil miydin zaten suan?

direk tu delft te yapıstır pdeng i eger doktora gibi bi amacın yoksa.

evet ya şimdi eidnhoven'da product ve robotik vs konularına pdeng varmış, diyorum denesem mi, ne kadar işe yarar ne kadar manalı olur, iş bulma ne kadar değişik falan ne ekler.
Sosyal ağlarda paylaş

senin yarın kadar donanıma sahip olmayan adamlar auda 15-20 bin lira maaşla iş bulabiliyor bugün türkiye'de. svaşmaya karar vermedikten sona istediğin kadar silah kuşan bir anlamı yok.

yağmasan da gürle diye bir tabir var o misal kendini iyi sat yeter. oku oku nereye kadar lan az biraz da cesaret lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...