Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öfkeden kusucam!

KidLazer

Öne çıkan mesajlar

pendikte bi öğrenci evine çıkmıştık,4 arkadaş,ilk gün arap sabunu ve çamaşır suyuyla duvarları silerek geçirmiştik çünkü bizden önce yaşayanlar salonda yapmışlardı mangalı,heryer is ve yağ

öğrenciden beteri var yani

ben şahsen imama verdim son evimi kiraya,geç yatırıyo kirayı,ama ondan önce oturan eskort kızlar gününü geçirmeden yatırıyordu kirayı,e nası olcak?
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

pendikte bi öğrenci evine çıkmıştık,4 arkadaş,ilk gün arap sabunu ve çamaşır suyuyla duvarları silerek geçirmiştik çünkü bizden önce yaşayanlar salonda yapmışlardı mangalı,heryer is ve yağ

öğrenciden beteri var yani

ben şahsen imama verdim son evimi kiraya,geç yatırıyo kirayı,ama ondan önce oturan eskort kızlar gününü geçirmeden yatırıyordu kirayı,e nası olcak?

aynen öğrenciden beteri var cidden.

ismi lazım değil dizi genç ünlülerinden birinin çıktığı evi kiralamıştım ben maslakta, her yer is ve yağ, davlumbaz bile yoktu evde. 2 günde anca temizlemiştik 2 aile.
Sosyal ağlarda paylaş

cemaate verin abi evlerinizi
tertemiz bakıyorlar
eskişehirdeki evler cemaatte bizim
kira gününde yatıyor, hiçbir şikayet yok
teyzeler zaten dua okunuyor diye seviyor

ev kiralamak için aile'den tehlikelisi yok
kirayı yatırmaz bişi diyemezsin
çat diye çelik kapı yaptırır ben kapı aldım kira ödemiyecem der
devamlı şikayet, priz çalışmıyor diye arayan vardı amk
git al elektrikçi yaptır prizi, ne diye arıyorsun bunun için

önce cemaaat sonra bekar/öğrenci benim önceliklerim kiralamada.
Sosyal ağlarda paylaş

anadolu yakasında bi site,daire teslimleri yeni yapılıyordu

öğrenci geldi 2 tane,düzgün çocuklardı,ama babam istemedi daireyi öğrenciye vermemi,dinledim adamı vermedim,2 gün sonra biri bankacı bi adamla karısı geldi istedi daireyi,3-4 yaşlarında bi bebeleri var,verdim direk daireyi,öğrencilerde aynı sitede başka bi daireyi tuttu

ulan aileye verdik diye seviniyoruz,adam sapık çıktı,galatasaray maç kazandığıda camdan sarkıp bi şarjör mermi boşaltıyor,polisi aramış site yönetimi,gelip konuşuyor polis,sonra polisler gidince adam yine camdan sarkıp "ULAAAN KİM BENİ ŞİKAYET ETTİ ULAAAA" diye bağırıp yine ateş ediyormuş havaya

uzatmadık kontratını,ihtarı cektik yılı bitince çıkardık,ama delirtti adam beni

evi vermediğimiz öğrenciler inekmiş meğer,evde otrup ders çalışıp çay içiyolar,hala daha ilk daireyi gösterdiğim gün 15 dakka yüzüme baktıklarının hatrına beni gördüklerinde "abi nasılsın" fln çekiyolar,eminim ev sahipleri mutludur,hala oturuyorlar o aynı dairede,2 yıl oldu

kısacası öğrenciye vermicem,bekara vermicem,ona buna vermicem diye yola çıkarsan,saçma sürprizlerle karşılaşma şansın artıyor,genellemelere girmeyip 5 dakka bakman lazım efendi insanlar mı diye,anaları babalarının da telefon numarasını alırsın öğrenciye veriyorsan,bakarsın yoluna,sanki ülkede aileler çok düzgünde bekarlar bozuk bitek

ver gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

benim eski ev sahibim benim gibisini zor bulurmuş yahu. her ayın son günü bir sonraki ay kirasını tık yatırıodum. gelen giden yok, ses yapmam etmem, adamın evine 2k para verip parke döşettim (alttan nem alıo diye), döşetirken "tabii paylaşırız ama şu an elim sıkışık" dedi adam. evden çıkarken istedim yarısını, "ben öyle bişey demedim banane" dedi. ama ahtım var. yeni giren kiracı ile de anlaştık, çıkarken haber edicek gidip sökücem tüm o parkeleri.

zibidi herif ya
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Yalniz Kidlazer başlığı her gördüğümde sinirleniyorum. Öfkeden kusmak ne yahu, liseli ve/veya şımarık havası veriyor bence. Her gördüğümde Almana daha çok hak vermeye başladım. Yakında bariz haketmiş liseli demeye başlamaktan çekiniyorum.

ben başlığı "öfke kusmak" olarak algıladıydım. tuhaf
Sosyal ağlarda paylaş

izmirdeki bi evde komşular bu çocuk devamlı eve kız getiriyor diye ev sahibine şikayet etmişlerdi beni
ev sahibi olan mal da direk babamı aramış böyle böyle oğlun paso kız atıyor diye, babam da banane git onla hallet sorununu demiş adama.
eve gidince ağzıma sıçtıydı tabii, kız atmayı bile beceremion diye.

o zamanlar 900 olan kirayı bir yılda 1300e çıkarmaya çalıştıydı bir de adam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...