Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

beyler surada insanlik namina saglam bir liste yapin da maksimum limit 4.000 oldu sadece kasa icin. hani yuru git su parcalari al diyen birisi yok mu. bu ay icerisinde cozmem lazim. amacim oyun oynamak ama photoshop uzerinden tabletle cizim filan da yapabilirim. ekran karti nedir islemci nedir ram nedir ana kart nedir suan guncel olarak neler iyi hic bir bilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

http://i.imgur.com/g20NAWu.png

şu nası

bence i7 gereksiz. ben de çok arada kaldım i5-4690k ile onun arasında, ama oyun içinse cidden saçma aradaki fark.

ki verebilecek durumdaydım, psu almaktan son anda vazgeçtim, 300 lira daha verip alabilirdim i7'yi. 4690k aldım onun yerine.

ne için kullanacağına bağlı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

o değil de cidden overclock konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?

pazartesi gelecek yeni işlemci, zaman ayırabilirim diyen olursa İstanbul'da yaşayan, yemek + kahve ısmarlarım :)

yepisyeni işlemciyi yakmak istemiyorum.

ya yeni aldığım işlemciye niye oc yapıyosun ki. oc eskiden performans yetmeyince yapılırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

-Deno- said:

o değil de cidden overclock konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?

pazartesi gelecek yeni işlemci, zaman ayırabilirim diyen olursa İstanbul'da yaşayan, yemek + kahve ısmarlarım :)

yepisyeni işlemciyi yakmak istemiyorum.

ya yeni aldığım işlemciye niye oc yapıyosun ki. oc eskiden performans yetmeyince yapılırdı.

baştan da yapılır niye yapılmasın. hem eskiyen işlemciye yapılır, hem de baştan maksimum güçte kullanmak adına. k'nın olayı o zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...