Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

quixef

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

anhora bazen hakikaten cahilliğin sınırlarını zorluyorsun ya bu kadar her konuda görüş belirticem diye zorlama kendini bırak şu klavyeyi arada.

Sizin her beğendiğinizi sevmek zorunda mıyım? Sevmediğim için mi cahil oluyorum? Buraya fatih ürek ile ilgili yorum atsaydım da aynı trollükle karşılaşırdım. Bu sizin her zamanki haliniz. Bence oturup düşünmeniz lazım biz ne yapıyoruz başka insanların farklı fikirleri olabilir saygı duymamız lazım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

sevmemek değil oğlum senin algılarında bazı problemler var, senin o komik bularak buraya eğlence topiğine postladığın fotoğraftaki kostümü adam sen gülesin diye değil hani o yalandan gözyaşı döktüğünüz sonunda özgecanların ölümüne sebep erkek şiddetine karşı giydi. bilgin yok fikrin olmasın bari cahil adam
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Böyle ayırım yaparsanız memlekette oyuncu kalmaz.

Bu da oyuncu derken, özel hayattaki duruşunu kastettim.

Hiç şaklabanlık yaparken görmedim.

ilyas salman'a laf edip şu adamın özel hayattaki duruşunu savunmak nasıl bir zihniyettir ya.

adam şaklabanlık yapmamış ama bol bol göt yalamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

sevmemek değil oğlum senin algılarında bazı problemler var, senin o komik bularak buraya eğlence topiğine postladığın fotoğraftaki kostümü adam sen gülesin diye değil hani o yalandan gözyaşı döktüğünüz sonunda özgecanların ölümüne sebep erkek şiddetine karşı giydi. bilgin yok fikrin olmasın bari cahil adam

saklabanlik diyor adam ona. neyini tartisicaksin, neyin aciklamasini yapiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

ne bileyim belki ilyas salmanın oyunculuğunu anlamayacak kadar tahlil cahili olabilir de ordaki o kostümle olan amacını ben anlattıktan sonra anlayabilir diye düşündüm. benim hatam.

zaten interstellar konusunda nasıl saçma bi düşünce yapısı olduğunu anlamış olmam lazımdı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...