Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

quixef

Öne çıkan mesajlar

Çirkin bir kadın hatta gideri bile yok ama bunu çokda umursayacağını düşünmüyorum, gerçi umursuyordur nihayetinde bir insan. Ama konu bu değil. Sadece bir erkek gözüyle bakınca fikirlerimi söyledim.

Kendisi ile dalga geçme ve eğlenme, makyajsız tv ye çıkıp erkeklerin makyaj bilmem nesi ile dalga geçmesi tamamen show amaçlı hani zekası ve yaptığı espriler skeçler ile gündemde olması gerekirken, tam tersi kendisi ile barışık şişman rolüne bürünmesi ve bundna prim yapması hitap ettiği kesim hakkında da ve kendisi hakkında da bir fikir veriyor. Kendisi ile barışık ise bunu vurgulama ihtiyacı hissetmemesi lazım işine gücüne bakar.

Birkaç skeçi komikti ama şu 12 angryman çok vasat çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=5nhBKbmpGi4

burda analtiyor zaten :P skecleride bunun uzerine filan dgeil hic, gayet erkekleri yaktigi kadar kadinlarida yakiyor fight like a girl skecindeki gibi :P

ki zaten asil elestirdigi erkek komediyen sahneye ciktimi kimse "oo cok seksi" uzerinden yorum yapip yargilamiyor, zekasina bakiyor, kadin sahneye ciktimi hemen vucudu soyle, yuzu cirkin, saci olmamis vs, zeka kimsenin umrunda olmuyor. butun vurdugu seyde bu dar kafalilik zaten, 12 angry mendede televizyonda olmayi hak edicek kadar seksi olup olmadigini tartisiyorlar iste. kimse john oliverin eblek suratini elestirmiyor misal.

en guzel surda islemisti onu

http://www.youtube.com/watch?v=XPpsI8mWKmg

LA ye gittigimde en boktan erkekler bile bakmadi ve sisko kiz rolunu oyniyabilmek icin 10 kilo daha ver demislerdi dediginde kopmsutum misal. cifte standartlarla cok sahane alay ediyor mah feminism geyiklerine girmeden
Sosyal ağlarda paylaş

Olay sistemi cokertmekle ilgili.

Ama sikinti genlerde gizli. Kadin albeniyi gorunusle sagliyor. Dusunsene butun kozmetik sektoru kadinin gucunu(genclik-guzellik) kaybetmemesi uzerine kurulu.

Hepimiz guce tapiyoruz bilinc altinda. Bu skolastik dusuncenin yok olmasi hemen hemen imkansiz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...