Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Internet Düzeldi

WindShade

Öne çıkan mesajlar

said:
prodigy, 02 June 2003 21:12 tarihinde demiş ki:
tam bilmiyorum ama yine malzemeleri bitmis geri donup malzeme alicaklar(miş)[hline]Heragh Elensar lvl 55 Half-Giant Templar / Dark Knight
Lieah Elensar lvl 50 Assassin / Blade Weaver

Sanmıyorum. Zaten açık denizdelerdi ve dönüp gerekli malzemeleri aldılar. Eksik malzeme ile yola çıkmak gibi bi amatörlük yapacaklarını hiç sanmıyorum. Umarım haklıyımdır... Yoksa işimiz zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zaman oldu, nerde yazıyor ?
6 sına biter bence 2 gündür çalışıyolar zaten.

said:
orc_lord, 02 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
6sıydı 9u oldu poff :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

6 hazirana bitmesi lazım napıcaklar 1 haftadan fazla süre okyanusun ortasında ya. Uzaya uydu mu gönderiyolar nedir, anlamadım gitti.

said:
orc_lord, 02 June 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
6 haziran demişti geçen aradığımda şimdi 9 haziran olmuş..

ttnetin uydurukluğu bu superonline hemen tuttu mis gibi 2 uydu..[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Uydu ile olacak iş değil. Zaten adamlar iki uydu tutmuş vaziyette 30 mayıs itibariyle. Gördüğün gibi pek bi değişiklik yok, en azından ben hissetmiyorum. Fiberler koptu diye fiyatları da 5-10 misli artmış zaten uyduların.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 02 June 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
Duzeldigi falan yok ya, haybeye umitlendiriyosunuz insani, hayret bisey.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

tmm ya kızma adamlara[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

Cezayir depremi nedeniyle kopan İtalya ile Fas arasındaki SMW3 kablosundaki arıza, kablonun işletmecisi olan Singapur Telekom tarafindan verilen bilgiye göre 09 Haziran 2003 tarihinde giderilecektir. Bu depremde yurtdışı internet (ABD-Sprint 622, ABD-C&W 155, İngiltere-C&W 155) hatlarımız kesilmiş olup, müşterilerimizin mağduriyetlerini giderebilmek amacıyla, 1adetx34 ve 1adetx155 Mbps hızında yeni devreler uydu üzerinden hizmete verilmiştir. Şu anda çalışan toplam kapasite 389 Mbps hızındadır. Diğer yeni devrelerin hizmete verilmesi amacıyla Kamu İhale Kanunu çerçevesinde çalışmalarımız devam etmektedir. Elimizde olmayan kesintiden dolayı özür dileriz.

Özür filan kabul etmiyorum, kullanıcı başı 20 dolar internet yatırımı yaparsan olacağı buydu, allah bilir 3 gün sonra zamda yaparsın dial up ücretlerine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...