Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce en duygusal klip

fiona

Öne çıkan mesajlar

Bi çoğumuz müzik dinlemeyi çok seviyoruz.Bu bi çok içinde ben de varım:)) Şarkıları klipleriyle izlemek bende bi hobi olmuş...Bence en duygusal klip Evanescence my immortal.Merak ettim sizinkileri de bi soriyim dedim.[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

hoca maddoxun o olayını ben kullanıcaktım ilk ehe
ama yanlış yapmışsın yazısı da vardı onun, yazıyla koyucaksın cidden yarmış geçirmiş adam :)

enriko - hiro diyorum ve acilen olay mahalini terk ediyorum zira benim böyle duygusal müzik hede hödö işim olmaz :D[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

Demon - You are my high

Cradle of Filth - From Cradle To Enslave
O şişko yaratıklar duygu yüklü[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

Sentenced - Killing me killing you
Şarkı ayrı bi güzel klip ayrı bi güzel. Gerçi baya üşümüş çocuklar, abi dötümüz dondu bitirelim de gidelim bakışları atıyorlar sürekli ama süper klip.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 17 Ocak 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
Demon - You are my high

Cradle of Filth - From Cradle To Enslave
O şişko yaratıklar duygu yüklü

lollll

hiç sevmesemde Emre Altuğ un Aşk-ı Kıyamet şarkısının klibi var baya iyi anlatmışlar olayı. üzüntülü bi anda ağlatabilcek bi etkiye sahip[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

sentenced yazıcaktım ama madem söylenmiş.. hmm
pink - family affairs . (isimden emin deilim.. sadece bi kaç kere gördüğüm bişi)..
boyle kucuk çilli bi ocuk var.. cornflakes kutusuna giriyo. (yada cornflakes kutusundaki reklamlı televizyona giriyodu.)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 17 Ocak 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
UNKLE - Rabbit In Your Headlights

aynısını söyleyecektim valla. Yalnız ikilemde kaldım, acaba doğuşun taklit versiyonu daha mı duygusal diye[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...