Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Döner

Seele

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

döner dediğin beşiktaşta heykelin ordaki karadeniz dönercisinde yenir
yer bulabilirseniz tabi
resimdeki dönerin daha kalınını adamlar saat 10da takıyolar öğleden sonra 4 5 gibi bitiyo.
kıyma değil gerçek et

http://cdn1.bugunbugece.com/images/d.images/ck/doner-2-1024x682.jpg

allahu ekber

allahu ekber

ps. istanbulda olup karadenizden doner yememek nedir pls =/
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara için de dipnot düşelim: Aba ve hosta bitti. Gitmeyin.
Gmk bulvarında, ykmden sonraki ilk taksi durağının yanında özge piknik var göt kadar yer. Senelerdir orda. Halen marka ile veriyorlar :))
Ben daha güzelini görmedim. Eskisi gibi yanında közlenmiş biber bile veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir'de bornova'da akın döner var (hala kapanmadıysa).Ufacık bir yerdir ama döneri resmen orgazmik bir tat.

Küçükparkı metroya bağlayan bir sokak var(üniversite-2'nin başında olduğu, sokak üstünde COLO falan var bilir herkes o sokağı) bu akın döner de orada.Akşama falan kalmaz yalnız gidip yiyiniz bir an önce.Nefistir.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Gmk bulvarında, ykmden sonraki ilk taksi durağının yanında özge piknik var göt kadar yer. Senelerdir orda. Halen marka ile veriyorlar :))
Ben daha güzelini görmedim. Eskisi gibi yanında közlenmiş biber bile veriyorlar.

Onlar da ibne olmuş. Doymak için yersen fiyat yüksek. Lezzet güzel ama 1,5 veya duble almadıkça herifler az koyuyor. 100 gr değil tek porsiyonu 75-80 gr yapıyorlar ayıp yani. Geçen gittik iki kişi iki dönere 52 lira hesap verdik. Ulan dönere o kadar para mı verilir ekmek arası.

Aynı ayarda Kumrular'da Cici Piknik de var o da güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

ankarada lise okuyup kızılayda dershaneye gidip de yolu gözde pikniğe düşmeyen var mı bilmiyorum =)

aspavaların olayı da eskidendi bence, sigaranın 3 lira olduğu dönemde istemesen de sigara tutuyordu adamlar başka hiçbir yerde yokken menu gibi patates kızartması falan getirmeyi çıkarmışlardı, millet içtikten sonra çorbacıya gideceğine aspavaya gitmeye başlamıştı.

ankarada yiyebileceğiniz en güzel döner bence çubukta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...