Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tayvan - mekdanıs

pontipati

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:

keşke burda aşkımı yaymasaydım size

hemen bayağı yorumlarınızla söndürdünüz şevkimi.

Yok abi, aynı durum bende de oldu. Hatun öyle tatlıki kıyamıyor insan bir şey istemeye. Bazen tok olsam bile gidip Hacıoğlu'nun iğrenç içli köftelerinden alıyorum. Gerçi en son yediklerimden sonra tuvaletten çıkamayınca bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

DoGMeaT said:

keşke burda aşkımı yaymasaydım size

hemen bayağı yorumlarınızla söndürdünüz şevkimi.

Yok abi, aynı durum bende de oldu. Hatun öyle tatlıki kıyamıyor insan bir şey istemeye. Bazen tok olsam bile gidip Hacıoğlu'nun iğrenç içli köftelerinden alıyorum. Gerçi en son yediklerimden sonra tuvaletten çıkamayınca bıraktım.

hadi ben mcdonalds,bazen bi milk shake alıyorum,bazen sırf nuggets fln,çok koymuyor girip bişiler almak

ama bu hacıoğluna güzel kasiyeri bırak liv tyler fln dursa kasada gitmem lan,haha,çokkötü
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

bizim burdaki mekdanıldsda böyle küççük suratlı minicik elleri olan çok güzel bi hatun çalışıyor

normalde zaten o insanların çok zor şartlarda çalıştığını bildiğimden kibar davranmaya meğilliyim,ama o kadar şirinki söz konusu olan hatun kişi,gayri ihtiyarı ekstra kibar oluyorum,kırılıyorum adeta karşısında

ama o terbiyesiz hatun siparişi alana kadar yüzüme gülüyor,ama sonrasında bildiğin nemrutlaşıyor,bakmıyor suratıma fln,gerçi müdürü yahut iş arkadaşları gelmiş fln olabilir ondan bir anda ciddiye bağlamış da olabilir ama bilmiyorum yani

kırılıyorum,keşke farketse beni

migrosta kuruyemişe bakan bi kız var o da güzel ama kollarını alması lazım

Abi aşçı adamsın mcdonalds'dan mı yiyiyorsun ayıpladım seni.Kolpacı mısın sen?

Topic'in esas konusuna gelirsek asyalı hatunlarla ilgili şu lafı hatırlatıyorum:

"Once you go for an asian, you can never go for a caucasian"
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

hahaahhaahah abi

istediğin bütün aşçılara sor,fastfood ve pis dürümler her aşçının,her şefin favori yemeğidir

tabi kameralar,hatunlar fln varsa etrafta,binbir afra tafrayla "kireçsiz topraktan çıkma bir chianti eşliğinde Foie gras'ıma eşlik eden bezelye pate olmassa günüm eksik geçiyor" fln diye artizliğini yapacak aşçı adam
ama gün sonunda goralı-dürüm-iğrençburger yemek adeta bir arındırıcı ritüel

bütün gün aşırı pahalı ve salak sunumlu tabaklar hazırlayıp,bin tane yapay krizle uğraşan adam,yemeğe hiç romantik gözle bakamıyor,iş olarak görüyor onu,bir lüks değil,bir dürtü olarak görmek istiyor yemeği,daha samimi,daha gerçekçi

işte o anlarda ağıza sokulan bir kuşbaşılı kaşarlı,"hey,dünyaya geri dön" tokadı gibi oluyor,basit şeyler,yapana+sunana+satana+yiyene minimum zahmeti veren yemekler,samimi yemekler,olduğu gibi sunulan yemekleri arıyor bünye

ciddiyim

hani metafor aradım ama bulamadım,belki şöyle olabilir

seksin her türlüsünü yaşayıp sıkılan,"lan kesin her türlü ortamı vardır bu abinin" diye özendiğimiz heriflerin artık normal şekillerde uyarılamaması,arada tokatlanmaya,üzeridne sigara söndürülmeye,biseksüel ilişkiye girmeye,ne bilim sapıtmaya itilmesi ve onlara ihtiyaç duyması gibi bişi,tabi hafif abartı oldu asdf

ama var böyle bi fenomen
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

benim teorim var
turkiyedeki burger king'teki pantolonlar ozellikle gotleri gostermesin diye ozel dikiliyor veya bg kizlari ise alirken gotsuz olmasi kriteri ile aliyor
bi tane poposu olan goremedim daha bg de.

of direkt gözümde canlandı o kumaş pantalon. kıç kısmı böyle biraz bol oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

RamsesII said:

hahaahhaahah abi

istediğin bütün aşçılara sor,fastfood ve pis dürümler her aşçının,her şefin favori yemeğidir

tabi kameralar,hatunlar fln varsa etrafta,binbir afra tafrayla "kireçsiz topraktan çıkma bir chianti eşliğinde Foie gras'ıma eşlik eden bezelye pate olmassa günüm eksik geçiyor" fln diye artizliğini yapacak aşçı adam
ama gün sonunda goralı-dürüm-iğrençburger yemek adeta bir arındırıcı ritüel

bütün gün aşırı pahalı ve salak sunumlu tabaklar hazırlayıp,bin tane yapay krizle uğraşan adam,yemeğe hiç romantik gözle bakamıyor,iş olarak görüyor onu,bir lüks değil,bir dürtü olarak görmek istiyor yemeği,daha samimi,daha gerçekçi

işte o anlarda ağıza sokulan bir kuşbaşılı kaşarlı,"hey,dünyaya geri dön" tokadı gibi oluyor,basit şeyler,yapana+sunana+satana+yiyene minimum zahmeti veren yemekler,samimi yemekler,olduğu gibi sunulan yemekleri arıyor bünye

ciddiyim

hani metafor aradım ama bulamadım,belki şöyle olabilir

seksin her türlüsünü yaşayıp sıkılan,"lan kesin her türlü ortamı vardır bu abinin" diye özendiğimiz heriflerin artık normal şekillerde uyarılamaması,arada tokatlanmaya,üzeridne sigara söndürülmeye,biseksüel ilişkiye girmeye,ne bilim sapıtmaya itilmesi ve onlara ihtiyaç duyması gibi bişi,tabi hafif abartı oldu asdf

ama var böyle bi fenomen
.

Mc donalds çok mutsuz bi yemek değil mi ya? Ne bileyim git bi acılı tarhana iç, normale dönmek istiyosan kıymalı erişte ye. Aynı zahmetsizlik, duble lezzet. Kaşarlı dürüm ne, o sigara söndürülmesi falan değil o, sadece mutsuzluk :(
Sosyal ağlarda paylaş

beklenti meselesi

12'li nuggets+sarımsaklı mayanoz nasıl mutsuz olabilir?
mc turco türkiyede taco'Ya en çok yaklaşabilen yemek
dabıl mc turco üüüüf,3-5 tane yiyebilirim sanırım

kıbrıs rum kesiminde süzme yoğurt soslu ve pide ekmeğine bigmac yapıyolar...

ha asla menümün yanında kola içmem,ayrancıyım
patates kızartmalarından kim ne derse desin tiksiniyorum
kola ve patatesi çıkardığında bence son derece gideri var mcdonalds'ın

ha o karton patateslere hayran olan insanlar da var,anlamıyorum ama saygı duyuyorum

ha belirtirim,alternatifleri olsa mcdonalds tercih sıramda bi hayli geride kalır,ama insan her halükarda eliyle ağzına bişi sokma hissiyatını gidermeli bence,o yüzden dürümler sandviçler pideler fln eğlenceli imo

bu arada istanbulda favori fast food mekanım : http://www.tripadvisor.com.tr/Restaurant_Review-g293974-d6784034-Reviews-Beyaz_Izgara-Istanbul.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...