Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok kanımızın ısındığı bi kedi gördük yolda ama?

Drall

Öne çıkan mesajlar

yıllardır frontline kullandık hep pire gördüğümüzde. ama her ay yapmadık tabi. sadece kedinin üzerinde pire gördüğümüzde aldık damla

frontline plus'mış bu arada benim kullandığımın tam adı. yeşil renkli. bi de mavileri var da o maviler bi defasında cidden işe yaramamıştı ikinci kediyi aldıktan sonra bi ara diye hatırlıyorum sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Benim kediyi komşunun kısır dişi kedisiyle buluştursam hır gür çıkar mı? şimdilik bi azgınlığı yok, arkadaş olsunlar birbirilerine istedim. İlerde bizimki iyice büyüyünce daha fazlası da olabilirler tabi. Ama birbirlerine tıslayıp tozu dumana katıcaklarsa evde o sıkıntı olur tabi. Var mı böyle bi macerası olan?

kedim cuma 1 aylık. arkadaşın 2 aylık kedisini getirdim sıkılmasın oynasınlar diye. İlk 3 gün tıslaştırlar bugün 4. gün oyun oynamaya başladılar. Ama 2 aylık olan benimkini hep hırpalıyor oynarken.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanmam, kefir mayası laktozu sindiriyor,myoğurt gibi bişey kefir. Yesin sindirimine iyi gelir sdf

Ama yine çok yemesin tabi. Ne bileyim ben olsam bardağın dibinde kalandan fazlasını vermem günlük. Sonrasında kakasının miktarını, sayısını, rengini, kıvamını, osuruğunu falan takip ederek miktarı arttırabilirsin ille de kaseyle yediricem diyosan. Yapmıcaksan da bardak dibine devam derim
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

masa said:

kedim cuma 1 aylık.

su dikkatimi cekti. normalde 8 haftadan once anne yavrusunu birakmaz. anne oldu mu?

Anne çok kaşar olduğu için karnını kısa sürede tekrar şişirmiş, kucaktan kucağa geziyordu. 5 yavru vardı, 2si ortadan kayboldu (erkek kediler şüpheli) diğer 3ü petshopa emanet edilmişti. Kuru mama yemeye başlayınca gidip aldım bende.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...