Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

di said:

unity100 said:

di said:

Fileli koltuk > derili koltuk abi ki ayarlanabilir lumbar support gibisi yok.

dxracerde lumbar support olma mi ya hem lumbar var hem neck support. ikisi de ayarlanabilir.

http://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/gaming_chairs/king_series/oh-ks06-nw/

bak lumbar ve neck ayarlanabilir yastiklari gostermemisler gerci ama bu halde bile ayarlari asmis.

200 kiloya kadar tasarlanmis bi de agirlik olarak. cik uzerine bagdas kur otur icabinda. lavasi cokelegin icinde patinaj yaptir...

yastiktan support olmaz abi. binbir turlusunu denedim senelerce, posture bozmaktan baska bi ise yaramiyo yastik.

oyle de fixed olursa ayarlayamazsin ki. pozisyon degistiremezsin, koltugun tam sana gore olmasi gerekir bin turlu sey.

yastigin bandi var istedigin yerden istedigin sekilde ayarlayip asiyosun lumbari boynu herseyi cillop gibi oh.
Sosyal ağlarda paylaş

sandalyeyi bilmem, ama deri koltuklar icin bakim urunleri var.
temizlikciye sadece bunu kullan diye veriyorsun. ayda 1 sagini solunu bir guzel onunla siliyor.

deri uzun sure dayaniyor, kuruma vs olmuyor hic.
Masakari said:

Yazın boxerdan başka bir şey giyen bizden değildir. Ayrıca deriler terletiyor özellikle sırt kısmı ve ömürleri 2-3 yıl gibi bir şey. Bir süre sonra pul pul dökmeye başlıyor. En son her gün sandalyenin etrafını süpürür halde bulmuştum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ben mesh olanının mesh olmayıp gereksiz köpüklü süngerli olduğunu unutmuşum. kıçı kurtaramayız da sırtın hiç değilse tam mesh olması gerekiyor dediğin gibi.
sürekli hafif hafif terliyorum ben de yaz kış, alien gibi ıslak kaygan bir tabaka var ciltte sürekli :) yapay deri falan olursa sel olur akarım.

ne güreşirim
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Claiborne said:

di said:

Claiborne said:

hep birlikte tekrar ediyoruz

BEL
BEL

BO YUN
BOYUN

DES TEK
DESTEK

boyun destegi iyi bisey degil yalniz. posture duzgunse boyun destegine ihtiyacin olmamali. ne kadar cok desteklersen bi kasi o kadar cabuk gevser, islevini kaybeder ki olay kol bacak degil de boyun olunca cok tehlikeli.

Araya ingilizce kelime sikistirma olayini abartmissiniz o yuzden yazdim. Yoksa ben katlanabilir ikea sandalyesinde oturuyorum np.

Ha. E iyi yapmissin tabi de, derdini Turkce yazarak anlatamayip aciklamak zorunda kalinca, mesaji da "np" ile bitirince pek etkisiz olmus sanki.

Yine de vazgecme, ara ara dene boyle.

ingilizce yazmayın demedim ki, gereksiz kullanmışsınız dedim. şurada ok, np, pls falan hepimiz yazıyoruz

bel desteği boyun desteği yazmak yerine lumbarlar supportlar havada uçuşuyo sdsf. ona ne gerek var. ondan sonra plaza dili diye dalga geçiyosunuz toplantı set etmek, meeting ayarlamak denince.

neyse iyi kompleks varmış hacı, yazmam bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

ingilizce yazmayın demedim ki, gereksiz kullanmışsınız dedim. şurada ok, np, pls falan hepimiz yazıyoruz

bel desteği boyun desteği yazmak yerine lumbarlar supportlar havada uçuşuyo sdsf. ona ne gerek var. ondan sonra plaza dili diye dalga geçiyosunuz toplantı set etmek, meeting ayarlamak denince.

gunluk kullandigin dil ingilizce olunca artik override etmeye basliyor ana dili. birak gunluk yasamda etmesini ruyalarinin bile dili degismeye basliyor.

once kasiyosun turkcesini soyleyeyim diye konusurken, bi noktadan sonra artik zahmetli olmaya basliyor sallayip direk hangi kelime ise kullaniyorsun.

bak override dedim mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

di said:

Claiborne said:

di said:

Claiborne said:

hep birlikte tekrar ediyoruz

BEL
BEL

BO YUN
BOYUN

DES TEK
DESTEK

boyun destegi iyi bisey degil yalniz. posture duzgunse boyun destegine ihtiyacin olmamali. ne kadar cok desteklersen bi kasi o kadar cabuk gevser, islevini kaybeder ki olay kol bacak degil de boyun olunca cok tehlikeli.

Araya ingilizce kelime sikistirma olayini abartmissiniz o yuzden yazdim. Yoksa ben katlanabilir ikea sandalyesinde oturuyorum np.

Ha. E iyi yapmissin tabi de, derdini Turkce yazarak anlatamayip aciklamak zorunda kalinca, mesaji da "np" ile bitirince pek etkisiz olmus sanki.

Yine de vazgecme, ara ara dene boyle.

Dayanamamis, kompleks varmis diye girmis sonunda. Kiyamam. :)
Sosyal ağlarda paylaş

unity100 said:

di said:

unity100 said:

di said:

Fileli koltuk > derili koltuk abi ki ayarlanabilir lumbar support gibisi yok.

dxracerde lumbar support olma mi ya hem lumbar var hem neck support. ikisi de ayarlanabilir.

http://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/gaming_chairs/king_series/oh-ks06-nw/

bak lumbar ve neck ayarlanabilir yastiklari gostermemisler gerci ama bu halde bile ayarlari asmis.

200 kiloya kadar tasarlanmis bi de agirlik olarak. cik uzerine bagdas kur otur icabinda. lavasi cokelegin icinde patinaj yaptir...

yastiktan support olmaz abi. binbir turlusunu denedim senelerce, posture bozmaktan baska bi ise yaramiyo yastik.

oyle de fixed olursa ayarlayamazsin ki. pozisyon degistiremezsin, koltugun tam sana gore olmasi gerekir bin turlu sey.

yastigin bandi var istedigin yerden istedigin sekilde ayarlayip asiyosun lumbari boynu herseyi cillop gibi oh.

https://www.youtube.com/watch?v=o3xCUht5yJc

Soyle seyler var ya, ayarliyosun.

Yalniz almasaniz da pahali bulsaniz da bi yerde denk gelirseniz bi deneyin su HM modellerini. En azindan kiyaslamis olursun su anda kullandigin koltukla.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

https://www.youtube.com/watch?v=o3xCUht5yJc

Soyle seyler var ya, ayarliyosun.

Yalniz almasaniz da pahali bulsaniz da bi yerde denk gelirseniz bi deneyin su HM modellerini. En azindan kiyaslamis olursun su anda kullandigin koltukla.

tamam alti guzel de koltugun ust yarisi yok abi. yani dedigim o. simdi bu koltukta oturan adamin omuzlari, sirtin ust kismi, boyun, kafa desteklenmiyor. paso kaslara abanilmak zorunda dik tutmak icin. sonra gelsin boyun agrisi bas agrisi durma bozukluklari.

viyyyyy....

yav said:

gamer koltuk dediklerinin diğer pahalı artistik koltuklara göre ne +'sı -'si var ki
niye bu kadar hype anlamadım
twitch'te yayın açtırmıyolar dxracer olmayana heralde

olay dxracer gibi gamer koltuklarin herman miller gibi pahali opsiyonlarla kiyaslandiginda daha ucuza +lar vermesi.

herman miller gibi koltuklar profesyonel ortamlar icin. simdi bi sirketin falanca bolumunde beyaz yaka calisan olsan tutup essek kadar DXRacer diye bagiran koltugu alip koyamazsin altina. ofis turu tarz bisey alacaksin, e oyle olunca da geciriyorlar fiyati herman shermanlar falan.

ama evde kimse 'adama bak gamer koltugu koymus odasina' demez.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de başıma bir şey gelmeyecekse dxracer'ın "yarış arabası koltuğu" tatavasından tiksiniyorum. dxracer tabi, ondan kaçış yok ama şu hissiyattan kurtulamıyorum.

http://americas-toys.com/image/catalog/furniture/Mcqueen_lightning_car_bed_for_kids_Garage_number_1_a_childrens_bed_sport_car_bedd_racer_bed_3_1024x1024.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...