Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilkentte kiralar ne kadar pahalı lan

telorgu

Öne çıkan mesajlar

Kötü araba kullanan kadın en fazla temkinli araba kullanıyor abi benim gördüğüm, birazcık sıkışıklığa sebebiyet verir, en kötü gelir yavaşça dokunur.

Kötü araba kullanan erkek güvensiz araba kullanan erkektir, küçük pipişkosunu kompanse etmek için show yapmaya çalışır, adam öldürür, kendini öldürür, 3 şeridi trafiğe kapatır.
Sosyal ağlarda paylaş

Erkek için çok doğru da. Kadınlarda gerginlik anında sapıtma olayı oluyor. Yani serinkanlı olamıyorlar. Ha onları da barzo erkekler panikletiyor genelde, ama işte panikle sapıtmamak lazım.

Bi de ayna kullanmıyorlar, çok dikkat ettim ayna olayları sıfır. Bi bayanın yanından geçerken acayip hızlı olmaya çalışıyorum mesela. Normalde aynaya bakmıyorlar, kör noktayı fln zaten hayatta yakalayamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Kızlara porş verilir mi ya.

Hatta kızlara araba mı verilir.

Sokağa elimizle intihar bombacısı salıyoruz.

okul polo, c180, 3.20d ve golf dolu. hepsi beyaz, babalari okul hediyesi almis. otoparkdaki kazalar, vurip kacmalar, kasisten gecememeler..

bugin de.birisi.benim kizin arabaya carpmis.
Sosyal ağlarda paylaş

satana sorsan bu manzarlı toto manzaralı pok manzaralı şuraya yakın buraya yürüme mesafesi sayar

ist tuzlada evora evleri yapılıyor tepede bir konumda lakin siteyi öyle çevirmişlerki gecekondu sokağının çıkışını kapatmışlar
yani gece kondu da oturan ile evora da oturan aynı havayı soluyor hatta aynı kanalizasyona gidiyor ama site içi vs. vs.

bu emlak işi resmen kim kime geçirebilirseye dönmüş

yine tuzlada 0 bir site yapılmış havuzu flnda var ama gel gör ki adamlar site duvarını çıkamamış karşı apartman senin havuzunu rahat görüyor ha birde ne dumankaya ya yakınmış

şu tuzladaki toki evleri ile dumankaya saçmalığını gördükten sonra
tokide evden aşağıdaki dumankaya villasında oturanı görebiliyorsun
sen tokide 220 e almışsın hemen dibindeki dumankaya gizli bahçe 1 milyon dolar ve bunlar aynı cadde üzerinde

zaten tv de emlak reklamlarına dikkat edin "kar kazançlı ,iyi getirisi olan ,akıllı yatırım" ibareleri geçiyor

o bilkent olayıda zengin muhit ya vakıf okulu sonuçta
aynısını yeditepe üniversitesinde civarında yaptılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...