Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ticaret oyunu / tycoon önerisi

Korax

Öne çıkan mesajlar

hoccemama said:

Korax said:

factorio cok iyiymis buarada, keyif alarak oynuyorum suan

oha süper oyunmuş.

teknoloji gelişmiyor bende. Sağ üstteki bar sürekli boş duruyor, ne yaptıysam başaramadım teknoloji geliştirmeyi. Sen nasıl yapıyorsun? Help!!!

haci baba sen döndunmu olm askerden :)))

tutorial'i oyna 1 saat falan cözersin
Sosyal ağlarda paylaş

abi allah belasını versin hem bu transport giant ın hemde industry giant ın. ulan sene 2014 XP bile artık desteklenmiyo haldeyken hala pezevenklerin piyasaya sürdüğü oyun hallerine bak. Steam edition diye oyun koyuyosun 12 liradan gaza gelip alıyoruz ulan oyun açılmıyo bile. bu steam de refund yapma olayı varmı?

zaten windowstaki yok xp modunda calıstık yok anasının bilmemnesi modunda calıstır palavrası tamamen zırvalık hiçbişeye yaradığı yok. binlerce kişi almış oyunu bir tanesi bile oynayamıyo. nabalım anasını satayım eski kasalardamı oynayalım illaki oyunu ya
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi allah belasını versin hem bu transport giant ın hemde industry giant ın. ulan sene 2014 XP bile artık desteklenmiyo haldeyken hala pezevenklerin piyasaya sürdüğü oyun hallerine bak. Steam edition diye oyun koyuyosun 12 liradan gaza gelip alıyoruz ulan oyun açılmıyo bile. bu steam de refund yapma olayı varmı?

zaten windowstaki yok xp modunda calıstık yok anasının bilmemnesi modunda calıstır palavrası tamamen zırvalık hiçbişeye yaradığı yok. binlerce kişi almış oyunu bir tanesi bile oynayamıyo. nabalım anasını satayım eski kasalardamı oynayalım illaki oyunu ya

ticket ac, oynanmiyo hata var refund etmek istiyorum de. Ben de gecen öyle bi oyun aldim desteklemiyo dedim oyunu bilgisayarim, verin lan parami yakarim steami dedim iade ettiler hemen
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben cok sevdim ya, ticaret falan yokta sandbox gibi takiliyorum fabrika falan kurup. Herseyi hizli uretime gecirmece falan guzel, oynanabilirlikte sukela bence. Su oyuna yaratik öldurme ivir zivir yerine urettiklerinle dinamik fiyatli falan ticaret yapabilme olayini koysalar oyun yeminle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...