Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

toplel m8

Jaegerjaquez

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Ren said:

ülkede 94932840294*02*03294*0329*40932*05932*0432 cami varken aralık ayında bahçeye sedir sermek

Sedir?
Olm bilmediğiniz kelimeleri kullanmayın yazık.
Sedir üstünde oturulan yer yastığı, ya da doğudaki platform şark köşesinin adıdır.

Hasır diyecektin sanırsam.

e ben hasır diyecektim zaten
hatta habere bakarak yazdım
ama haberde hasır diyormuş
fena mı sediri öğrendim
teşekkürler

http://img2.bobiler.org/box/b/3629/36295018231.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

FMV Işık vardı değil mi orada? Yakında mason okulu, paralelci yuvası diye mühürlerler.

Mason okulu fln denir zaten Işık lisesine .Pararlele bir bağ kurmaları ise çok zor,hatta absürt

Çünkü okulun şöyle bi tarihi var : Hani Selanikte Atatürkü önce dandik bi mahalle mektebine yolluyolar hatip olsun diye. Atatürk şikayet ediyor,modern eğitim veren bir okula yazdırtıyor kendini.

Sonra selanik yunanlıların eline düşünce,o modern okul ve çalışanları olduğu gibi istanbula yerleşip burada okul açıyorlar,vakıf kuruyorlar büyüyorlar fln,İşte FMV öyle kuruluyor. Baya baya Atatürkün gittiği okul diyebiliriz yani

sırf 2 tane liseli bebe yüzünden bu vakıfla uğraşırlarsa,baya bi shitstorm,göze alırlar mı bunu?

gerçi ne diyorum ya,göze alırlar hatta hoşlarına bile gider

ışık lisesi cidden laik atatürkçü çocuk yetiştirmek amacıyla eğitim veren bir okul,müdüründen hademesine her çalışanı chp li teyze gibi bişi. Din derslerini ihsan eliaçık çizgisinde adamlar verir fln(abarttım ama yakın)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...