Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

ya gs'nin 4. yıldızı aldığı seneyi öyle böyle tekrar başkan olarak atlattı bi şekilde.

diyordur ben iki transfer yaparım iyi bi td getiririm seneye 4. yıldızı takınca unutur millet nasılsa her şeyi sdfs

ali koç için de kimse baskı yapmaz o durumda yine başkan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Eski yöneticilerden, Fenerbahçe sevdalısı Köksal Özbek anlatıyor:
“Aziz Yıldırım’ın 1 oy farkla ilk kez Başkan seçildiği kongrede, listesinden yönetime giren tek kişi bendim. Göreve geldiğimizin ilk haftasında 7 milyon dolar ödememiz gerekiyordu. Oysa kasa bomboştu! Hepimiz bu parayı nasıl bulacağımızı düşünürken Başkan “Merak etmeyin buluruz” dedi. Nereden bulacağımızı sorduğumuzda ise gülmekle yetindi. Nitekim o para bulundu. 7 milyon doların nereden geldiğini merak ediyorduk, ama o söylemiyordu. Çok sonra öğrendik ki kendisi vermiş. Üstelik karşılıksız, hibe olarak… Bana göre bugüne kadar tam 30 milyon dolar bağışladı Fenerbahçe’ye…”
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

Eski yöneticilerden, Fenerbahçe sevdalısı Köksal Özbek anlatıyor:
“Aziz Yıldırım’ın 1 oy farkla ilk kez Başkan seçildiği kongrede, listesinden yönetime giren tek kişi bendim. Göreve geldiğimizin ilk haftasında 7 milyon dolar ödememiz gerekiyordu. Oysa kasa bomboştu! Hepimiz bu parayı nasıl bulacağımızı düşünürken Başkan “Merak etmeyin buluruz” dedi. Nereden bulacağımızı sorduğumuzda ise gülmekle yetindi. Nitekim o para bulundu. 7 milyon doların nereden geldiğini merak ediyorduk, ama o söylemiyordu. Çok sonra öğrendik ki kendisi vermiş. Üstelik karşılıksız, hibe olarak… Bana göre bugüne kadar tam 30 milyon dolar bağışladı Fenerbahçe’ye…”

HERKES KONUŞUR, AZİZ BAŞGAN YAPAR
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Shakhtar Donetsk (Ukrayna), Ajax (Hollanda), CSKA Moskova (Rusya), Club Brugge (Belçika) ve Monaco (Fransa) takımlarından biriyle eşleşecek.

Fenerbahçe'nin 3. Ön Eleme Turu'nu geçmesi halinde Play-Off Turu'ndaki muhtemel rakipleri ise şöyle:

Manchester United (İngiltere)
Valencia (İspanya)
Bayer Leverkusen (Almanya)
Sporting Lisbon (Portekiz)
Lazio veya Napoli (İtalya)

geçmiş olsun şimdiden :p
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

duyum mu aldın abi, ne kadrosu kulüpte para yok.

fenerde para yoksa diğer klüpler kepenkleri indirsin.

aziz yıldırım takımı ali koç'a bırakıyor.
ali koç böyle bir işe giriyorsa her türlü girer. para pul mevzusu sorun olmaz. ayrıca bu işi türkiye'nin yegane kurumsal şirketler grubunun veliahtına devretmek de akıllıca. adam muhtemelen fenerbahçe klübünü kurumsal hale tam anlamıyla getirecek.

çok iyi bir ekip kuracaklar aziz başganla. aziz görünür başgan olacak ama ali koç kesenin ağzını açacak,ayrıca takımın başına getirilecek adamlar konusunda da yetkili olacak. önümüzdeki yaz ise aziz başgan "elim sende" diyerek ali koç'u başganlık koltuğuna oturtacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...