Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

souldarkorn said:

http://www.sporx.com/aziz-yildirim-ulker-artik-bizimle-olmayacak-SXHBQ467226SXQ

25m Dolar bütçe lazım demiş Aziz Baskete.

Bir de nasıl pişmiş kelle gibi gülüyor. Oltayı attım yedi herkes diye. Ulan koskaca Koç ailesinden biri nasıl bu azizin oyuncağı olmuş asadadd.

köprüyü geçene kadar ayıya dayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz Yıldırım: "Yürüyüş yapıyolardı, ne oldu niye iptal ettiler? Az mı para verdin yoksa Hulusi?"
Aziz Yıldırım: "Yumurta kırdılar, samanı koydular. 98 yılında Galatasaray taraftarını deplasman tribününe oturtmadılar. Konuş Hulusi.."
Aziz Yıldırım: "Dün Hulusi'yi gördüm, üzüldüm ya. Bu genç yaşta çökmüş. Bakın bana hala enerjiğim, hala dinçim."
Aziz Yıldırım: "Hulusi deli deli şeyler konuşuyorsun."
Aziz Yıldırım: "Ya bırakın bu Fenerbahçeyiz alırız ayaklarını... Ya bırakın be..."
Aziz Yıldırım: "Sen eve git bir daha dersine çalış Hulusi... "
Aziz Yıldırım: "Bakıyorum yazdığın Fenerbahçe için yaptığın şeylere topluyorum hepsini 1M$ etmiyor Hulusi.."
Aziz Yıldırım: "Çekilmezsem ne olur Hulusi.. Hadi çekilmiyorum adaylıktan.. Çekilmezsem ne olur."
Aziz Yıldırım: "Gideceğim dediysem buradayım daha rahat olun... 10 sene daha buradayım."

asfasdad bunadı iyice
Sosyal ağlarda paylaş

İyi oynamadan kazanmışız. Çaydanlık İsmail öyle diyor.

said:
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, görevini bıraktı! Ayrılık kararını 1.5 ay önce Başkan Aziz Yıldırım'a ilettiğini belirten Kartal, çarpıcı açıklamalar da yaptı. "Her şey iyi gitti ta ki kurşunlanıncaya kadar" diyen Kartal, Galatasaray'ın da iyi oynamadan yıldızlarıyla şampiyonluğa ulaştığını iddia etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Sunlar saka desin birisi :(

Boyle bu tarz konusmus olamaz ya..

benjani said:

Aziz Yıldırım: "Yürüyüş yapıyolardı, ne oldu niye iptal ettiler? Az mı para verdin yoksa Hulusi?"
Aziz Yıldırım: "Yumurta kırdılar, samanı koydular. 98 yılında Galatasaray taraftarını deplasman tribününe oturtmadılar. Konuş Hulusi.."
Aziz Yıldırım: "Dün Hulusi'yi gördüm, üzüldüm ya. Bu genç yaşta çökmüş. Bakın bana hala enerjiğim, hala dinçim."
Aziz Yıldırım: "Hulusi deli deli şeyler konuşuyorsun."
Aziz Yıldırım: "Ya bırakın bu Fenerbahçeyiz alırız ayaklarını... Ya bırakın be..."
Aziz Yıldırım: "Sen eve git bir daha dersine çalış Hulusi... "
Aziz Yıldırım: "Bakıyorum yazdığın Fenerbahçe için yaptığın şeylere topluyorum hepsini 1M$ etmiyor Hulusi.."
Aziz Yıldırım: "Çekilmezsem ne olur Hulusi.. Hadi çekilmiyorum adaylıktan.. Çekilmezsem ne olur."
Aziz Yıldırım: "Gideceğim dediysem buradayım daha rahat olun... 10 sene daha buradayım."

asfasdad bunadı iyice
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...