Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Valla ciddi bunlar.

Üzülürsün, üzülmezsin o sana kalmış ama "ben orada olsaydım, ben de dalardım, döverdim." diyorsan, sen de benzer bir uygulamayı hak ediyorsun demektir.

Herkes eşkıya olmuş, nasıl bir yer burası ya.

Benzer uygulamayı hakederim tabi, eşkıyalık değil bu. Herif açık açık nefret suçu işliyor, küfür ediyor, kafanı kesecem işareti yapıyor, hiçbir ceza almıyor. Emreye atılan yumruklar aslında tffye atılmış demektir, hepsi de hakedilmiştir.

Ben ırkçılık yaparsam, küfür edersem, karşılığında polis mahkeme hiçbir yaptırım uygulamazsa, beni de döverler, normali budur.
Ceza veren kurumların görevini yaptıkları yerde döversen adamı o zaman eşkıyalık olur.

ek olarak, ayrıca halkta biriken öfke de görevini yapamayan kurumların kendine çeki düzen vermesi açısından da uyarıcı bi mekanizmadır burda
Sosyal ağlarda paylaş

Emre'ye saldırı bir suçtur eyvallah

suçu övmek de suçtur da

ben popüler olan insanlar biraz saygı sevgi göstermesi gerektiğini düşünüyorum.

neyin nereye gideceği belli olmuyor işte. Ne gerek var zaten toplum olarak çok gerginiz.

iyi insan olmak saygılı biri olmak neden bu kadar zor?

Sözlükte de yazmışlar

Alex olsaydı fotoğraf çekilirlerdi.

Alex kadar beşiktaş'a koyan yok. Alex hırslı değil mi? Emre'den daha hırslı.

Eee?
Sosyal ağlarda paylaş

Ulkedeki en temel atasozu:

"Dinsizin hakkindan imansiz gelir"

En basitinden istanbulda zilyon tane tinerci varken gumushanede neden yok? Dallamalari zimbalayip gomuyolar da o yuzden. Hak hukuk islemiyo cunku istanbulun disinda.

Ya tramvayda hirsizlik yapan picin birini yakaladi halk. Herif "ben haklarimi biliyorum , bana dokunamazsiniz" dedi. Sivasta olsa got kemigini bile kirarlar, burada dokunmuyo kimse.

Cunku herifi 2 saate salan bir polis var. cunku suca , adamina gore ceza veren bir hukuk var. boyle olumca halk kendi cezasini verir. Bu kadar net.

Olanlari savunmuyo kimse, "ben olsam ben de dalarsim" diyen de yok, dark demis olabilir gerci o ayri kafalarda sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...