Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Aynı kişiliksiz hakemler yıllardır aynı bokları yiyor ve hala süper lig maçlarına çıkıyor. Çetenin adım değil de ne bunlar ?
Ben aradım bugün dijitürk ü, bu hırsızlar bu ligde olduğu sürece türkiye ligi izlemek istemiyorum dedim. Kapattırdım.
Size hırsızların haftalık rezaletlerini izlemede kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

faul olabilir olmayabilir penaltı var yok kabul etsek nolur etmesek nolur.her takıma yapılıyor hata fenere olunca ortalık kara propogandayla yıkılıyor. hem federasyon hem hakemler hep fenerli her senede şampiyon oluyoruz zaten. fenere en ufak bişey oldumu kompleksinizden nefret kusuyosunuz. hüseyin göcek faulü göremedi ama eli net gördü. yetmedi yüreği vermeye 10 saniye kıvrandı midesi filan bulanmıştır muhtemelen napsam acaba diye.
Sosyal ağlarda paylaş

http://tartismalipozisyon.com/2014/12/fenerbahceye-verilen-penalti-dogru-mu/

10. saniyeden sonra iyice bakın. Gökhan Gönül bariz bir şekilde adamı sırtından itiyor. Koşan adama arkasından ufacık bir hamle yapsan bile dengesini kaybedip düşebilirken hem koşup hem hava topuna hazırlanan bir adama yapılan bu hareket çok net faul.

Hem faul verilmemiş hem de hadi diyelim adam mücadele sonucu dengesini kaybetti düştü adamın ellerinin bulunduğu yer denyo Erman'ın söylediği kural çerçevesinde vücut aksiyonuna uygun. Eğer futbolcu başka bir şekilde yere düşse ve o düşüşe uygun olmayan bir pozisyonda olsa elleri kolları tamam penaltıdır. Burada futbolcu top geçmesin diye bir hamlede bulunmuyor maruz kaldığı hareket sonucu dengesiz bir şekilde düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ve yan hakemin bakması gereken yer orası. görememesine imkan ihtimal yok. Adamlar korkusundan karar veremiyor resmen. Her hafta birileri baskı altına almaya çalıştığı için hakemleri adamlar maçlara rahat kafayla çıkamıyorlar. Kızmıyorum hakemlere. Belki de en dürüst ve namusluları hakemlerdir Türk futbolunun.
Sosyal ağlarda paylaş

sexdrugsrocknroll said:

amacım bak siz daha çok kullanıyosunuz demek değil. ceza sahasına daha çok girip pozisyon yakalayan takım rakibide hakemide penaltıya zorlar zaten.

tablo doğruysa(kontrol etmek çok vakit alır.) , fazla söylenecek bir şey yok zaten, gayet net.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

ve yan hakemin bakması gereken yer orası. görememesine imkan ihtimal yok. Adamlar korkusundan karar veremiyor resmen. Her hafta birileri baskı altına almaya çalıştığı için hakemleri adamlar maçlara rahat kafayla çıkamıyorlar. Kızmıyorum hakemlere. Belki de en dürüst ve namusluları hakemlerdir Türk futbolunun.

Eğitimleri eksik biraz, bi de adamın tek işi bu olması lazım. Gece derbi yöneten hakemin aklının bi köşesinde, ertesi gün yapacağı diğer işiyle ilgili bişey olmaması lazım.

Baskı zaten büyük problem. En büyük problem. Tüm takımların maç sonu açıklamalarında ilk cümle hakemlerle ilgili. Nerdeyse verilmeyen taç pozisyonu için bile aylayacak herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...