Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ariana Grande

2

Öne çıkan mesajlar

Vallahi onu bunu bilmem bu kızın sesi gayet güzel
Ama şöyle bişi var daha 4 sene öncesimi 3 sene öncesine kadarmı ne daha twitterdan muhabbet ederdik bildiğin fanları için erkek arkadaşıyla webcam açardı şarkı söylerdi ahaha nası birden de patladı ya 93 lü bebe

O değilde Güzel ya sesi gerçekten beğeniyorum

Victoria secret performansınıda izledim gayet iyi ya

http://www.youtube.com/watch?v=ye2PFVt4mMc

http://www.youtube.com/watch?v=0HDdjwpPM3Y
http://www.youtube.com/watch?v=L8eRzOYhLuw

hmm
bi edit çakim şunları bırakayim buraya canlı kalsın

Sosyal ağlarda paylaş

öptüm

.aSnakeb. .dSnakeöön.
.adAWWWWWWWWWAuAWWWWWWWWWWAbn.
.adWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWbn.
..adMMMMMMMMMMHHHHWWWWWWWWWWWWHHMMMMMMMMbn..
"~^YUMMMSnakea.dMWMP".aSnakeaMMUP^~"
"~^YMMMMMAbammdAMMMMMMP^~"
"^UMMMMMMMMMMMMU^"
"^YUWWWWUP^"
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Cringe = tırsmak?

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a2NDn2E_460sa.gif

yav he....

verb hali diyelim cringed yada cringing. hatta direkt yapıştırayim:
to shrink, bend, or crouch, especially in fear or servility; cower.

noun olarak kullansa başka bir durum ortaya çıkıo
servile bambaşka biyere gider...
Sosyal ağlarda paylaş

Seslisözlükten bakıp bakıp bize yetersiz yetersiz cevaplar yetiştirme.

Gerçek anlamı sinmek, korkuyla geri çekilmek gibi bişey ama başta o çok iyi bildiğin internet alemi başta olmak üzere halk arasında cringe: "An extremely awkward, uncomfortable situation caused by a person, group of people or environment, causing extreme embarrassment." anlamında kullanılıyor. Yani birinin yaptığı şeyden kendi adına utanmak gibi. Hatta garbage'da topiği bile var.

Seni her gördüğümde bir arkadaşım geliyor aklıma eskilerden. Onun online versiyonusun benim için. Bu adam sürekli sallardı. Ama sallamasından daha rahatsız edici olan salladığı şeylerin çok abartı olmasından ziyade bu abartı şeyleri önemsiz birşey gibi söylemesiydi.

O yüzden ben sallamana birşey demiyorum zekter la der geçerim salladıktan sonra o değil de ehehehircik diye bağlamana "cringe" oluyorum. Okurken senin adına utanıyorum. Ensemi içime çekiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Seslisözlükten bakıp bakıp bize yetersiz yetersiz cevaplar yetiştirme.

Gerçek anlamı sinmek, korkuyla geri çekilmek gibi bişey ama başta o çok iyi bildiğin internet alemi başta olmak üzere halk arasında cringe: "An extremely awkward, uncomfortable situation caused by a person, group of people or environment, causing extreme embarrassment." anlamında kullanılıyor. Yani birinin yaptığı şeyden kendi adına utanmak gibi. Hatta garbage'da topiği bile var.

Seni her gördüğümde bir arkadaşım geliyor aklıma eskilerden. Onun online versiyonusun benim için. Bu adam sürekli sallardı. Ama sallamasından daha rahatsız edici olan salladığı şeylerin çok abartı olmasından ziyade bu abartı şeyleri önemsiz birşey gibi söylemesiydi.

O yüzden ben sallamana birşey demiyorum zekter la der geçerim salladıktan sonra o değil de ehehehircik diye bağlamana "cringe" oluyorum. Okurken senin adına utanıyorum. Ensemi içime çekiyorum.

Allahım bebesi kimsin lan sen ? Dilbilimci olmamamı geçiyorum cringe nin anlamını Türkiyeden duyup sallama burada bişiler gidip has anlamına bak... Biyerde gördüysen söyleminide o söylemin gerçeği aslında senin dediğin anlamın Tam olarak "cringe" olayının yansıması gibi olduğu için benzetme yapılmıştır o yüzden Cringe oluyorum filan diyemezsin işte. Onun için başka bir kelime var ara bul Oxford mesela bilirmisin ? Güzel sözlükleri var filan resimli şekilli değil sevmezzsin belki o yüzden :D

Utanıyormuş çokta şeyimde Ne var lan bu konudada utanıyorsun adıma ? Gel Karşıma otur KONUŞ bakalim Bu olaydan utanıyorum da Aynı şeyleri anlatabilecekmisin karşımda merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...