Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Markafoni-Krispykreme

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

di said:

Krispy Cream'de indirim varmis, kaptim 2 kutu (12+12) getirdim ofise oglen yemege ciktigimda. Benden krali yok. En cok sevilen benim. hehe

ahah dexter sen misin?

bu krispy kreme hala dükkandaki müşterilere kutuyla donut hediye ediyor mu? ikram yapıyor mu? seneler önce çok kıyak yerdi caddedeki vallahi.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

di said:

Krispy Cream'de indirim varmis, kaptim 2 kutu (12+12) getirdim ofise oglen yemege ciktigimda. Benden krali yok. En cok sevilen benim. hehe

ahah dexter sen misin?

bu krispy kreme hala dükkandaki müşterilere kutuyla donut hediye ediyor mu? ikram yapıyor mu? seneler önce çok kıyak yerdi caddedeki vallahi.

Hic izlemedim lan Dexter. Gondermeyi anlamadim o yuzden. =) Bu arada Ingiliz gunahini bile ikram etmiyo lan. Yok oyle ikram falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

fizban said:

Liebe said:

markafoniden kupon almadan da mı indirim var nasıl? ben hayatımda hiç donut yemedim merak ediyorum asdfsds
lan fakirlik yapma, 24 lu alacagina git bi tane tekli al dunkinden ogren tadini ahahah

beleşi varken niye 12 tane alayım olm :D
Beleş değil işte 12 alana 12 bedava bu kuponla.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

deadwoll said:

Canım çekti allahsızlar. Gideyim akşam ballı kaymaklı gözleme yiyim bari :(

Geldim yine yoksunluklar şehrine.

Sunu da alintilayayim da aklina gelsin, iyide derbeder ol. dsf

Sabah kahvaltı etmedim, öğle yemeğinde ekmek arası dondurulmuş adana kebap yedim, kız arkadaşımdan ayrıldım, Kütahya'da yaşıyorum, kira kontranın ve iş sözleşmemin yenileme dönemi geldi.

http://media.giphy.com/media/TrtesAHikkNl6/giphy.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...