Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Transfer yapıldığı gün ya da ertesi gün yayınlanmıştı bu.

hani bi adam alırsın, su kadar maç oynadı, bu kadar gol attı, bu kadar asist yaptı, bu kadar kupa kazandı, su kadar kart gördü falan diye yazarsın ya.

5 milyonluk adamda yazacak bişey olmayınca bunları yazmıslar üstüne de JOKER demişler.

bilal'e anlatır gibi anlatınca komik olmuyor ki :(
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

FLAŞ!.. Galatasaray Kulübü, yeni yabancı kararının iptali için Tahkim Kurulu'na başvurdu!

haaayydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ulan kıçını yırttı gs kalksın yabancı diye, kalktı şimdi itiraz ediyor, para olmayınca yabancı alamayacaksa demek

bu gerçek mi ya. rezillik.

yeni yönetim rezilliğe devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

applev0dka said:

FLAŞ!.. Galatasaray Kulübü, yeni yabancı kararının iptali için Tahkim Kurulu'na başvurdu!

haaayydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ulan kıçını yırttı gs kalksın yabancı diye, kalktı şimdi itiraz ediyor, para olmayınca yabancı alamayacaksa demek

bu gerçek mi ya. rezillik.

yeni yönetim rezilliğe devam ediyor.

hem de ne rezillik, şimdi de açıklama geldi yönetim kurulu kararı olmadığı için geri çekildi diye.

klüp yöneticileri yönetim kurulu kararı almadan (!) başvuru yapıyor. Sonra yönetim kurulu farkına varıp geri çekiyor kararı lel.

28 kalksın istenmesinin sebebi de 'fakirlik' suan 40 oyuncusu var gs'nin 28 kalkmazsa cebine parasını koyarak adamları yollamak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...