Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Kötümfutbol falan hava civa kışın ortasında sivastan 3 puan çıkarmak başarıdır benim gözümde.

Son bilmem kaç sezondur nasıl bir kura talihimiz varsa, sezon açılışlarımız ağustos eylülde antep sıcağında olup aralık mart arası da sivas elazığ vs deplasmalarna dek gelioo hep.

Fenerde böyle iklimi farklı rakiplerle hep bahar aylarında oynuyor sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

takımın şampiyon olacağına inanmıyorum futbola bakarak fakat beşiktaş ve fener'in bi tık önde gözükmesinden dolayı böyle klasik galatasaray'ın fakir edebiyatı ile gelen denizli ve 2008 nonda kafası şampiyonluk senesi havası seziyorum sdfs

gerets ile beraber yaşadığım en efsane şampiyonluktu şu ikisi.
ha dinozor da degilim, hepi topu 9 şampiyonluk yaşadım, 93-94'ü hayal meyal hatırlıyorum dayımın omuzlarında sdf. onu saymadım.

ama 2005-6 gerets ile gelen şampiyonluk gözümde bir daha yaşanmayacak efsane bir sezondur. ikincisi de kallinin yerlileri ile gelendir, kadıköy'de gelen kupada 3.'dür. playoff olmasa zaten 29. haftada falan iş bitmişti o sene. gereksiz gerginlikti.

ama 2005-2006 efsaneydi. o sezonu çok iyi hatırlıyorum. her maçına kadar. her golüne kadar, buram buram benliğime işlemiş resmen. 2-0'dan cenk işlerin 2-2 yaptığı erciyesspor maçı ve son yarım saat erciyesin vatan millet savunmasını döve döve kaleye sokmak ve son 5 dakikada maçı 4-2'ye getirmek asy'de... sezon ortalarında topçuların paralarını alamadığı için idmana çıkmaması... rakipte alex, anelka, appiah, tuncay'lı kadro vardı... kadıköyde resmen ezildigimiz ve 4 yedigimiz mac sonrasi sahada hindi gezdirmeler, sonra horozun denizlide patlaması (aro mustafa keçeli)... bütün inönü stadının zalad gelsin sizi kurtarsın diye taşak geçerken kabzenin efsane golü sonrası bu maçı satanın anasını s.keyim diye 180 derece dönmesi 5 saniye içerisinde... manisada fenerin 5 yemesi, hepsi de jeneriklik goldü neredeyse sdf caner bile efso takmisti baya da sevinmisti golden sonra sdf, maçtan sonra lay lay fenerbahçe olamazsın şampiyon anonsu o sezonun özeti zaten, aziz yıldırım'ın kendini kaf daginda görüp herkesi kücümsemesi ve sonunda kendi takımının neredeyse yarı bütçeli rakibine şampiyonluğu kaptırması... asy'de kayseri 3'ledikten sonra 18 dakikalık efsane bekleyiş... sasa ilic'in sanki her an bayılacakmış gibi zor nefes alışı sdf ama en underrated adamlardan biridir heralde pek degeri bilinmedi 8 ve 10 numara kırması oynuyordu sessiz sakin... ilic demisken, bjk'ya asy'de 3 dakikada 2 tane atması ve ercan tanerin 'ilicin gecesiee' diyisi... mondragon, cihan, song, tomas, orhan ak degismeyen geri 5'lisi... umit karan'in vestel manisaya efsane golu gunduz macinda, ozturk pekin'in 'van basten misin umit karan o ne bicim gol' anonsu... geretsin her mac kenarda maci yasamasi... cogu maca 3 forvetle cikmasi... gol gelmediginde 4. forvetin de girmesi, ileride karan, necati, kabze, hakan sukur 4'lusu oluyordu resmen son 20 dakika gol gelmezse... ve buna bagli olarak ortada tek basina savasan saidou kariyer sezonu oynadi galiba... ve konyada 90+2 oynanırken 0-0 olan maçta aydın yılmazın efsane golü, hoca aykut kocaman, o zamandan bu yana birsey degismemis sdf... fenerin her mac elle kolla ya topu ya kaleciyi iterek gol atmasi ve yine sampiyon olamamasi... ve o sezon lig tv'nin gollerden sonra 'iyiler mutlaka kazanir' temali banka reklami...

yaz desen boyle senaryo yazilmaz yahu.

tl,dr ozet gec diyen...
http://galeri.uludagsozluk.com/58/kalk-appiah-kalk-allah-in-dedigi-olur_79801.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hatırlıyorum o sezonu ve denizlideydim. Polis çok büyük önlem almıştı. Her sokakta polis vardı neredeyse. Hatta ben maçı fener alır diye bırak izlemeyi , benimle dalga geçmesin diye fenerli yastık almış otobüse binmiştim. Maç 1-1 ken fener o kaliteli kadrosuyla 5-1 yapar diye ümitsiz yolculuk yapıyordum. Hala inanamıyorum ve o appiah ın yere kapaklanması gözümün önünden gitmiyor ( yukardaki resim ) ne dalga geçmiştim bideosu var . Çocuklar gibi sevinmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...