Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Burağın asisti de golü de çok güzel. Sneijderin ikinci golü EPİK. ne maç olmuş be...

Sakatlık olmazsa bu kadro bu sene şamp...

bakın görün.

afasdasf full kadro bursa ağlatmadı mı olm daha 1 hafta önce sizi, bu hafta sonu iki buçuk pozisyonla son dakikada zar zor 3 puan almadınız mı olm bu ne özgüven, 3 günde ne çabuk şampiyon olabilecek futbolu oynar duruma geldi topçularınız asdafsd
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

iki takımda boşuna kaleci koymuş lan. defansa +1 koysan kaleci yerine daha az gol çıkardı şu maçta asdfasd

Abi 5 golden 4'ü jeneriklikti pek kalecilik durum yok? Hadi Sneijder'in aşırtma golünde az biraz saçmaladı Konya'nın kaleci ama ona da pek yapacak birşey yok

Yine hangi blogu okudun :) Defansa +1 koysan ne? Aykut zaten Fener'de sanıyor hala kendini defansı saçma kurguluyor, Sneijder'e adam adama vermezsen yapıştırır
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

sostizm said:

Burağın asisti de golü de çok güzel. Sneijderin ikinci golü EPİK. ne maç olmuş be...

bakın görün.

afasdasf full kadro bursa ağlatmadı mı olm daha 1 hafta önce sizi, bu hafta sonu iki buçuk pozisyonla son dakikada zar zor 3 puan almadınız mı olm bu ne özgüven, 3 günde ne çabuk şampiyon olabilecek futbolu oynar duruma geldi topçularınız asdafsd

Ohooo, gene indik 9 yaş düzeyine. Real Madrid daha yeni 4 yedi şampiyon olamaz da dersiniz siz berberde, kantinde falan.

ve evet afasdasf
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Liebe said:

sostizm said:

bakın görün.

Ohooo, gene indik 9 yaş düzeyine. Real Madrid daha yeni 4 yedi şampiyon olamaz da dersiniz siz berberde, kantinde falan.

ve evet afasdasf

olm real madrid maça marcelo, pepe, ramos, modric, rodriguez eksikleri ile çıktı aynı şey mi ya ahahaha tamam 9 yaş muhabbeti yapıyorum ben. yoksa galatasaray haftalardır akıl almaz mükemmel bir futbol oynuyor ben yanlış maçları izliyorum demek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Galatasaray ile sözleşmesini uzatmayan Sneijder için sezon sonunda ayrılık çanları çalmaya başladı. Kariyerine ABD'de devam etmeyi planlayan Sneijder için Galatasaray'ın talep ettiği bonservis bedelinin 10 milyon avro civarında olması bekleniyor. Sözleşmesinde 20 milyon avroya serbest kalır maddesi bulunan Hollandalı yıldızın, sezon sonunda Florya'ya el sallaması yüksek ihtimal...

Sporx sallamadıysa ::o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...