Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

dzemali halen kurtarılır ya, o iyi adam. Yazın DK da performansı falan ortada en kötü ona yaklaşsa yeter de işte niye olmuyor, neden olmuyor onu bilmiyorum. Yani neredeyse hiç izlemedim bu sene GS maçlarını 3-4 tane hariç, birinde o vardı sadece de artık kullanamama mı yoksa başka bir şey mi GS'liler karar verir.

Yabancı sınırı en çok Bursa'ya yarayacak zaten, sonra belki Önder Özen falan olsaydı Beşiktaş derdin ama şimdi bilemiyorum. Bursa son 4-5 yıldır garanti performans bekleyerek aldığı adamlardan mutlaka o performansı aldı. Bu sene Bakambu ve Josue direkt 10 numara katkı mesela.

Geçen yıl Fernandao zaten ortada, Civelli patlıyordu ama bu sene Şenol Güneş'le toparladı. Taiwo ve Frey kadro dışı olmasa geçen sene katkıları belliydi. Forsell, Bangura, Tagoe gibi bakkal çırakları belki tutar diye minimum ücretlerle alınmıştı ama onlardan bile zarar etmediler.

Ben onlarda sadece Basser'e şaşırdım. Bonservisiyle almışlardı ve bayağı iyi de verim almışlardı. Hatta istatiksel olarak Eboue zirvedeyken ona denk falandı. Herif sözleşme sonu serbest kaldı ve Fransa Üçüncü Ligi'ne falan gitmiş. Garip oldu. O performans ile rahat rahat en kötü burada bile oynardı da işte
Sosyal ağlarda paylaş

cemali o kadar kötü oynamadı zaten ilk başlarda.şuan sakatlıktan yeni çıktıda kötü oynuyor.birazcık daha defansa yardım etse gayette selçuk yerine oynatılır.

ilk başta selçuk inanılmaz kötü olduğu için cemalide çok sırıtıyordu.bizim taraftar selçuk un yaptıklarını görmez ama cemalinin yaptığı 2-3 hatayı görür
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

aquila said:

ince elerken transfer donemi bitio, son gun kime saldirsak diye sasirip boyle transferler yapiliyo iste, ontiriviri filan haric, onlar genc adam alalim tutarsa parasini vermedigimiz icin kacar super star olur diye yapiliyo.

Cunku transferi 10 gun icinde dusunen zeki planli insanlarla dolu takimlar

ihtiyac bellidir en gec 6-7. Mactan sonra planlarSin, 3-5 oyuncu izleyip birini alirsin mk. Cok mu zor bu?

son günü daha ucuz oluyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
G.Saray, RWS Bruxelles maçı için dün Belçika'ya gitti. Başkan Ünal Aysal, eşi Fani Aysal'la birlikte takımdan önce Brüksel'e vardı. Eşiyle alışveriş yapan Aysal, otelin önünde takımı bekleyen taraftarlarla karşılaşınca ilginç diyaloglar yaşandı. Taraftarlar "Transfer istiyoruz" deyince Aysal "Merak etmeyin, 2 oyuncu alacağız" karşılığını verdi. Taraftarların "Ne zaman Başkan" sorusuna ise Aysal, "Son güne bırakıyorum ki daha ucuza alayım" diyerek takıldı.

videosu da vardı bunun
Sosyal ağlarda paylaş

alt yapı malt yapı diyip sonra su altug gibi heriflere a takım yuzu gostermeden kaptırıyoruz. iyi kotu bilmiyorum ama inanılmaz yapılan sey. alt yapıya transferle getirmissin tam oynatacagın yaslara gelmis hop kaptırıyosun. gercek mallık. insallah super oynar da bizimkiler de ardından bakarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

elmander ve eboue de baya iyiydiler.eboue saldı elmander sakatlanınca toparlayamadı yabancı sınırına takıldı :( urfalıda baya iyi transferdi.aysal döneminde geçen yıl hariç gayet iyi transferler yapıyorduk ama plansız rasgele yapınca böyle patlıyor işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...