Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok acil yardım

slayer77

Öne çıkan mesajlar

Neden vermesin pardon bütün kayıtlar var sonuçta matematiksel bir şey her şey kayıtlı oyunda ve yanlışlıkla olduğunu hata olduğu belirttim ne dir bu patideki negatiflik. Sonuçta ben müşteriyim ve bu oyuna yıllardır para veriyorum ve böyle bir oluşumda sanki blizzarda yıllardır Gmlik yapmış gibi vermezler sen o unut gibi olayları neye dayanarak net ve emin olarak yazıyorsunuz? bende bileyim yılladır oynarım buna benzer hataları her zaman düzeltilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce başıma geldi, hata falan yok sistemde o yüzden söylüyorum bana verdikleri cevap bu.

sen adama 1 item ve 22k para gönderdin, logda bu var.

hani scam falan olsa tradeden dönse veriyorlar, bende daha önce 50k kaybettim bu şekilde ticketa olumsuz döndüler.

bizim olumsuzluğumuz değil.
Sosyal ağlarda paylaş

slayer77 said:

Neden vermesin pardon bütün kayıtlar var sonuçta matematiksel bir şey her şey kayıtlı oyunda ve yanlışlıkla olduğunu hata olduğu belirttim ne dir bu patideki negatiflik. Sonuçta ben müşteriyim ve bu oyuna yıllardır para veriyorum ve böyle bir oluşumda sanki blizzarda yıllardır Gmlik yapmış gibi vermezler sen o unut gibi olayları neye dayanarak net ve emin olarak yazıyorsunuz? bende bileyim yılladır oynarım buna benzer hataları her zaman düzeltilmiştir.

E yolladığın adam da Musteri sdf. Ustune gold ve item seller diye ban bile atarlar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

evet ve bunu hatayla yaptığımı dikkatsiliten oluştuğnu belirttim ve geri istediğimi söyledim ne başkaları tarafından dedim nede hack vb dikkatsizliten ötüsü şu şu kişiye bunları göderdiğimi sadece gönderdiklerimi geri istediğimi söyledim ne oyun kuralına karşı bir durum var ne karşı tarafı zora sokucak bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...