Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilk gif'imi yaptım ama sanki pek kimse fark etmedi

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

abi,

istesem çok net tüm açtığım konuları 50 sayfa götürürüm. her gelip yorum yapana gider yapmam yeter. seni seven var ok. ama senden hoşlanmayan da bayağı bir var. hani "reklamın kötüsü olmaz" denir ya. yalan o. reklamın kötüsü olur =)

ayrıca o "şaka maka" lafını yanlış anlamışsın gibi. hani o laf "ya geyik fln yapıyoruz ama işin aslı" diye kullanılır.

yani,

"yanlız şaka maka, paticikde benden ünlü yok"

dediğin zaman

"ya geyik bir yana, cidden en ünlü benim paticikte" demişsin oluo

ben öyle anlıyorum ya da. belki bende hata vardır
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ya uzun uzun yazmaya gerek yok bu mevzuda.
ben de az çok seninle aynı şeyleri söylüyorum zaten.
başlıkların bir çoğu bir şekilde bana gıcık kapmış geri zekalılar yüzünden sayfalarca kopup gidiyor.
reyting mevzusu aynen reklam gibi, doğru.
iyisi,kötüsü olmaz hesabı.

Abi şu mesajda Dworgian'ın söylediklerinin üzerine hiçbir şey denmemiş, iki kez okudum. Hatta hiçbir şey denmemiş bu mesajda lel
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

yok yav. neden iplemeyeceğim?
bak iplemediğim adam uzay keki. cons. işte bak neutrino. var daha böyle birileri.
yani ne yazsalar çok canımı sıkmadıkça cevap yazmaya dahi tenezzül etmem.

diğerleriyle ne sorunun oldu bilmiyorum ama ben sadece objektif gözlemlerimi yazıyorum, seni tanımam etmem. gittim ben dedikten sonra geri dönüp gelen birinin ciddiye alınması daha zordur emin ol.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kuddisi ciddiye alınmıyor abi ciddiye alıyorsunuz falan demeyin asda

kyranoyan, kuddisi, 2editor bunlar hep aynı tier adamlar. engellemeyen de gülüp geçiyor. kuddisi eşşek kadar adam fb'da millete neler yazdığını biliyoruz. ciddiye alınacak bir vasfı yok.
olm, o zaman sana ne? neden rahatsız oluyorsun? mode z ayağına engellediysen engelledin zaten, ille de sana mesajımı okutmak istersem al bak böyle de okuturum. Öyle şeref listesinde 2inci olmaya benzemez forum ortamları. bana sataşarak bir yere kadar tatmin olursun ama ötesi sana yaramaz cem bey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...