Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Kardashian'ın Götünde Şampanya Patlatmışlar

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Şu kadına bi şekilde laf atanlar, beğenmeyenler falan.. Bi kaybolun gidin. Hayatınızda bunun seviyesine yaklaşan bir kadın mı gördünüz lan?

Genelde Kuru kuru göt ve memeden oluşan hatunlardan başka hatun görmeyen, onu da sadwce gören yanıi, burda şu kadına laf ediyor ya, bu gözler bunu da gördü
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Şu kadına bi şekilde laf atanlar, beğenmeyenler falan.. Bi kaybolun gidin. Hayatınızda bunun seviyesine yaklaşan bir kadın mı gördünüz lan?

bütün kız arkadaşlarımın vüdutları ve yüzleri bundan güzeldi.

hatta birisinin göğüsü bundan küçüktü ama yine de güzel duruyodu. diğerileri daha büyük ve daha diri duruyolardı.

ama mesela 2. sayfada konulan hatun gercekten çok iyi sdfsd onun gibi bir kız arkadaşım oldu, elimde tutamadım amk.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

escape said:

hatta birisinin göğüsü bundan küçüktü ama yine de güzel duruyodu. diğerileri daha büyük ve daha diri duruyolardı.

ama mesela 2. sayfada konulan hatun gercekten çok iyi sdfsd onun gibi bir kız arkadaşım oldu, elimde tutamadım amk.

Oldukca yakisiklisin anlasildi.
Soksana beni ortamina ben de kendime bi sarisin guzel bayan bulayim. Beyle
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

escape said:

çüş lan bundan büyük göğüsün neresi güzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...