Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

darkageman said:

Esh said:

Takimda trolleyen adam varsa dd alip tek atmaktan baska sansin yok.
Multi kill le tasiman lazim. Yine de kaybedersin oyunu orasi ayri ama tasiman lazim bi sekilde

Onu da yapamıyorsun işte abi. Benim gücüm yetmez yani ona ondan diyorum.

Sen battle tag vermedin hala.

Ya olm adam oyunda burna konustugunun 25 kati konusuyo. O oyle mi vurulur, bu boyle mi sikilir. Direkten donuyosun o battle.tag'i alamayarak haberin yok sdf
Sosyal ağlarda paylaş

O olay hep oluyor zaten official forumda da konusu dönüyor da saçma abi bence. Bana 3 kere soldier oynamayı bilmeyen adam düştü adamı report/block ladığım halde. Aim 0 abi zıplaya zıplaya ateş ediyor deflect genjiye roket atıyor. Olabiliyor abi alıştım ben sende alışırsın ya. Artık 3 el rekabetçi atıyorum baktım yeniliyorum 2 el 3 bile atmaya gerek kalmıyor belli ki diyorum bugün günü değil. Sende öyle yap valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kanser olucam gercekten bi gun su oyun yuzunden. Ya da delirip artik matchmaking ekibini takip edip gece tek tek dovucem.

3 tane gerizekali geldi bak yine. Biri level 65, biri level 35, digeri level 27. Karsi takimda bi tane 32 var, gerisi 164+ level.

Belliki cok yeni benim takimimdakiler, ne positioning biliyolar, ne neyi nasil counter'layacagini. Herif heal'lendiginin bile farkinda degil, bagiriyo team chat'den heal'lemiyosun diye.

Suna gore level nasil bir etken olmaz ya? Koy butun 100 level alti denyolari ayni oyuna, birak kessinler birbirlerini. Beni niye uzuyosun soyle yetolarla muhatap edip?
Sosyal ağlarda paylaş

Pazar günü bitirdim placement'ları, support/tank fill yaptım 2651'e koydu. Dün 2 oyun daha oynadım 2711'e yükseldim, rekorum 2721'miş, kısmetse bu akşam geçicem. Fill'leye fill'leye nereye kadar tabi bilmiyorum da hedef diamond bu sefer.

O değil de Moira baya etkili ve eğlenceli olmuş, direk top pick support o heralde şu an, en azından platinum'da. İnşallah başına bi şey gelmez sdf
Sosyal ağlarda paylaş

72% kill participation, 41 kills, gold in elims, gold in damage, gold in heals alip da kaybettigim oyunu oynamam ben artik ya.

Size bol sans.

Su abusive chat warning'i geldiginden beri ne quick play'de ne de comp'da oyun alamiyorum ve sorun bende degil cok eminim. Blizzard Facebook gibi tribe girip sosyal deney mi yapiyor artik ne yapiyor bilmiyorum da kesinlikle normal degil matchmaking'lerim cunku karsi takim hep bariz avantajli. Ve hep ayni adamlar geliyor karsiya. Atiyorum 3-made var karsida, ben tekim, donup dolasip ayni smurf 3-made'i veriyo karsima. God like hanzo + widow'a karsi oyun almaya calisiyorum sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...