Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

İkiniz de abi dps mainsiniz. Biriniz pharah biriniz mcree'ci gördüğüm kadarıyla. Ben tank bile seçemeden alan öküzler var şu oyunda. Adam kafadan belirlemiş ahanda diyor tank main geldi alayım tankını da görsün. Ondan sonra değiştiriyor hanzo ya bir baktın maç gitti. Tank olarak maç taşımak zaten zor hatta imkansız. Zarya oynarsın tek başına ama rein veya d,va olmadıktan sonra yanında tek başına yapamıyorsun. Ben gene elimden geldiğince oynamaya çalışıyorum tank olarak. Çünkü tank oynamayı daha çok seviyorum abi damage kıyasla. Önde durup rakip oyunculara baskı uygulayıp gerektiğinde içlerine dalmak hoşuma gidiyor. Ama umarım şu gold elosundan kurtulacağım. Ondan sonrası kolay bana sorarsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Geç pharah veya soldier hit-scan ol dedim şu junk öldürelim. Adam tüm maç junkrat oynadı attack ve defansta maçı kaybettik junkrat ulti attı hepimizi öldürdü son pointte.

böyle tipler yüzünden oyunu bıraktım, böyle tipler yüzünden blizz oyuncu kaybediyor banlamakta haklı.

oynarken bunu söyleyenlere iki şey söylüyordum.

1- sen kimsin bana emir veriyorsun ?
2- sen neden hero değiştirip öldürmüyor benden bekliyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

darkageman said:

Geç pharah veya soldier hit-scan ol dedim şu junk öldürelim. Adam tüm maç junkrat oynadı attack ve defansta maçı kaybettik junkrat ulti attı hepimizi öldürdü son pointte.

böyle tipler yüzünden oyunu bıraktım, böyle tipler yüzünden blizz oyuncu kaybediyor banlamakta haklı.

Dps sen isen ve adam alamiyosan sorun sende abi, tankda degil. Comp macta tanka donup git sen al diyosan sikinti buyuk.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

darkageman said:

TANK MAİNİM DİYORUM ANLATAMIYORUM. REİNHARDT OYNUYORDUM YAZDIM OKUNMUYOR. BENİM DERDİMİ ANLAYAN TEK ESH VE TİM ABİ GERİSİ FASO FİSO. ADAM BANA OYUNU SAT DİYOR ŞU LAFIYLA DİREK SHİELDSİZ OYNAYIN DEDİ.
Sosyal ağlarda paylaş

ortaya soylemis onu elma hemen ustune alinma sdfg

simdi su var; oyunu anlamak icin comp a bakmaniz lazim.

rein her daim lazim olan bi hero degil. karsida iyi bi doomfist tracer kombosu varsa, ya da junk-pharah ya da ispanyol orospu-bastion. bunlara ne kadar shield alirsan al, oyun sonunda elimuze verduler olur.

ben tank mainim diye bi laf yok. her heroyla oynican. bazen 3 tank olacak bazen tek tank takilcan o da zarya olcak dva olcak misal.

"ben reinim reini iyi oynuyorum" dedigin anda 2500 u gecemezsin pek
Sosyal ağlarda paylaş

e adamın denediği yol da çözüm olmamış ?? ağlayıp zırlasan da kaybetmiş takım, ütüne ban yediğinle kalmışsın

ben bu oyunda/veya başka competitive oyunda başka oyuncudan emir alıp da uygulayayım kafasında oynayan kimse görmedim.

5 stack- 6 stack oynarsın zaten eksik görülür çözersin de random karşına çıkmış adama "lan ezik bok gibi oynuyorsun, şu heroyu al da adam öldürelim" dedikten sonra ok pardon hemen dönüyorum diyen görmedim yani.

adam zaten kendindeki eksiği görüp değişmiyorsa bu kez yeni aldığı counterlanacak onu değiştirrtmeye uğraşacaksın küfür kıyamet..

baktın yürümüyor sen de tanksın, git kendin al hit-scan heroyu, öldür neyi öldüreceksen yoluna bak, tank eksildiğini gören biri de tanka geçer, sen küfür ettin diye geçmez yani bunu demek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

gecen gece bi oyun attik misal. doradoda atak yapiyoruz. bizde dva harambe var tank, sikik bi soldier var, 2. dd kim hatirlamiyorum bile.

karsida reaper hog pharah var oyunun basindan beri.

ilk pointi ez alinca pic gaza geldi harambeyle ezerim devaminda da diye dusundu. dedim degis 2. pointe gelene kadar skerler bizi. nitekim oyle oldu. 5 dakika falan kaybettik. ben de gece 4 olmus aim tutmaz diye mercy oynuyorum bak bak sdfdgf

isyan edip gidip bastion aldim, cay ocaginizi skerim senin diye. 10 saniyede oyunu aldik. neden? cunku counterliyosun aninda. reaper hog u alinca, harambe rahatladi, basladi backline i dagitmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

bence bu arkadas hakettigi rankte, bu kadar aglamasindan anlasilabiliyor.

Hakettiğim rankte olabilirim ona lafım zaten yok zaten. Ben sadece çıkmaya çalışıyorum. D,va, Rein, Zarya oynuyorum genellikle he bazen de ana oynarım o da iyi heallerım yani. Ağlamak derken bence onu g.tumuzden anlamak yerine iyi düşünüp tartalım. Ben orada olayı detaylıca anlattım zaten. Tek derdim ve münzarip olduğum şey adam akıllı dps adam gelmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mantıklı cevaplar ile gelebilecek sanırsam 2-3 kişi var şu forumda. Bazıları oyunu silmiş ama hala biliyorum ayağına laf sokma çabasında ki gayet saçma. Ben keyif alıyorum oynamaktan her ne kadar ağlasam da üzülsemde. Sadece gelip buraya düşüncelerimi paylaşıyorum herkez gibi ama bazı insanlar bunu kendince ego zannedip insanların üstüne oynayınca şahsen dayanamayıp sövesim de geliyor. Şimdi bir insan bir insana neden değişir misin hit-scan alır mısın diye sorar önce onu düşünüp tartması gerekirken bana emir veremez kimse egosu yaparsan zaten kafadan 1-0 yenik duruma düştü o takım. Karşı da junk vardır sen gider genji alırsın ağzına ağzına yersin o bombaları ondan sonra N00b team yazarsın kolay. Ben neden insanların değişmediğini anlayamadığı 100 keredir soruyorum karşı counter herosu var iken. Uzatmanın da manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...