Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

geçen patch sanırım.

2-3 çeşit ulti var genel olarak. channeling, charging falan. channeling dediğim reaper'ınki, charging de rein'ın q'ya basmasından çekici vurmasına kadar geçen süre denebilir. onların türüne göre değişiyor genel olarak ama istisnalar vardı sanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=yZ9Nvzcuumc
Sosyal ağlarda paylaş

yeni hero biraz ezik gibi geldi bana ya. daha doğrusu sym'in beam'ine alıştım diye mi tam anlamadım. vuruyor mu vurmuyor mu belli değil sdf. sym'inki kadar beleş de değil tracking'i, sym'de maşallah bi kere tutturdun mu arkana geçse bile indiriyordun bi şekilde. gel gör ki xhair'ı zarya'yla tutturamadığım gibi moira'yla da tutturamıyorum :D ama e'sini 3-4 kişinin olduğu koridora bırakınca imba oluyor. e'si ana'nın tüfeği gibi multi purpose olsa o zaman ağlardık işte op diye

bi de karşıda moira varsa e skill'i sağ tık mı sol tık mı çözemiyorum karambolde. oyunda genel color code'u çok iyi oturttular. o yüzden düşman mercy'sinin heal'ı ya da düşman zen'inin heal orb'u sarıyken, düşman moira'sının heal rengini de sarı bekliyor insan. olmayınca beyin DAMAJ VURUYOR ABİ KAÇALIM diye algılıyor direk. tabi aynı takımdaki moira'yla karışmaması için farklı olması da lazım ama. neyse alışırız diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...