Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

abi mousepadlerin baya malzemesi önemli biliyorsunuz değil mi? Hani çok competitive kasmak için almıyorsanız bu malzemeleri eyvallah ama bunların yüzeyinin ne kadar kaygan ne kadar stoplu olması falan baya önemli yani. ya önemli dediğim de takan adama, 10 tllik mouse padle 4.5kya çıkılamaz diye bir şey yok D:
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi yıllarca steel series mouse pad kullandım. onun en büyük boyunu alacaktım işte 90cm olan ama onu alacağıma enparanın ali expres kampanyasını bi deniyim dedim. bu arada 50 yazmıştım ama 25e gelmişti o şimdi hatırladım işte enparayla. dedim beğenmezsem gider 170 tlye sseries alırım.

neyse aldım işte alibabadan. mis gibi çıktı valla. o kadar da pro değiliz ya gayet güzel bi mouse pad çıktı hiç steelseries olayına girmedim ben de.

@mokoko
abi çok araştırmadım hepsi aynı gibi zaten. çok fazla boy seçeneği vardı ama sana uyan bulursun illa bi tane.

https://tr.aliexpress.com/item/Kkmoon-900-300-3mm-Large-Size-Plain-Black-Extended-Water-resistant-Anti-slip-Rubber-Speed-Gaming/32757434018.html

sadece oyun açısından değil hayatı benim gibi kompiter başıdna geçen adama lazım bu ya. masa örtüsü gibi birşey oluyor o sana gerçekten büyük konfor.
Sosyal ağlarda paylaş

büyük pad ben de seviyorum da klavye altında olması ne gibi bir fayda sağlıyor? neyini seviyorsunuz tam olarak nolur açıklayın sdf

hani klavye ve mouse direk aynı yüzeyde duruyor, ocd'miz rahat ediyor haricinde. bu şekil takılsam mı diye baya düşünmüştüm de klavyenin arkasındaki o açılı durmsını sağlayan şeyler orayı deler/ezer diye girmediydim.

o neyse bi derece mantıklı da padception'a girmiyorum bile
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

büyük pad ben de seviyorum da klavye altında olması ne gibi bir fayda sağlıyor? neyini seviyorsunuz tam olarak nolur açıklayın sdf

hani klavye ve mouse direk aynı yüzeyde duruyor, ocd'miz rahat ediyor haricinde. bu şekil takılsam mı diye baya düşünmüştüm de klavyenin arkasındaki o açılı durmsını sağlayan şeyler orayı deler/ezer diye girmediydim.

o neyse bi derece mantıklı da padception'a girmiyorum bile

Klavyeye sıfırlayabildim mi, azıcık kaydı mı, pad kenarıyla klavye kenarı paralel mi gibi dertlerdense (bkz. Adolf Anderssen) 5-10 cm. padi direk klavyenin altına atıyorsun, sağ elin hiçbir zaman irrite olmuyor. Başka bir artısı yok, küçük ama mide bulandıran dediğimiz bir konuyu ortadan kaldırıyor işte sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

medium steel series vardı bende. klavyeye yarısı denk geliyordu klavyenin altına da eski mouse padimi koyuyordum eşitlesin diye. yoksa oynuyordu klavye kullanılmıyordu. masanın üstünde aptal saptal bir düzen oluyordu öyle olunca da. şunu yaşamıyor musunuz medium pad fln alınca? bunun çözümü direk masa örtüsü pad işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Klavyenin bir taraftaki iki ayağına da denk gelse yeter öyle tıkır tıkır oynamaması için, boydan boya halı gibi yapmaya da çok gerek yok. Klavyenin sağı ile solu arasındaki 3.3mm yükseklik farkını hissedip rahatsız olmak pek gerçekçi değil.

abi steel seriesler bayağı kalın. langır lungur oynayacak kadar yükseklik farkı oluyor tek ayağına yetişmezse mouse pad. entel kuntel konuşuyosun yine gerçekçi değil falan gibi kelimelerle ama götümüzden uydurmuyoruz biz de.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Baggio said:

Klavyenin bir taraftaki iki ayağına da denk gelse yeter öyle tıkır tıkır oynamaması için, boydan boya halı gibi yapmaya da çok gerek yok. Klavyenin sağı ile solu arasındaki 3.3mm yükseklik farkını hissedip rahatsız olmak pek gerçekçi değil.

abi steel seriesler bayağı kalın. langır lungur oynayacak kadar yükseklik farkı oluyor tek ayağına denk yetişmezse mouse pad. entel kuntel konuşuyosun yine gerçekçi değil falan diye.

L2read diyorlar buna oyun slanginde :p

Yani sağın ikisine de basıyorsa bütün klavyeyi kaplamaya gerek yok, sol elim sağ elimden 3-5mm aşağı kaldı ;(( bir durum olmaz diyorum. Dört ayaktan sadece birine vurursa tabii ki oynanmaz, yuh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...