Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

klavyenin altindaki mouse pad'in aim'e ne faydasi var sdfg.

Tim said:

Abi help. Hitscan oynayamiyorum resmen su oyunda. Sorun %99 mouse ve sensitivity ayarlarimla alakali ama bulamadim dogru ayari.

1600 dpi 7 sens ile oynuyodum, pharah falan takilinca cok dert olmuyordu, sonra 800dpi, 7 sens'e cektim, baya artti accuracy ama hitscan'de tutturamiyorum yine bununla. alayi da near miss resmen siktiklarimin. daha assa dusureyim dedim ama bundan da assa dusurunce cok yavas geliyor nedense, sagima soluma tracer gelince donemiyorum istedigim gibi.

Yapan nasi yapiyo bunu? Nasi bi ayar cekmek lazim?

kademeli olarak dpi ve sens dusur. 1600 dpi ile cok cok zorlanirsin, ama bunun farkinda olamayabilirsin cunku dusuk degerlere alistiginda ancak anlayabiliyorsun.

ben 1200dpi/8 sens'ten 600dpi/5.5 sens'e dustum. alistiginda sekersiz cay icmek gibi olacak :)

he cok mu biliyon sanki platinum bebe dersen cevap veremem. ama pro'larin degerlerine bakabilirsin. genelde dusuk tercih ederler. tabi en rahat ettigin optimum ayari sen bulacaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Abi help. Hitscan oynayamiyorum resmen su oyunda. Sorun %99 mouse ve sensitivity ayarlarimla alakali ama bulamadim dogru ayari.

1600 dpi 7 sens ile oynuyodum, pharah falan takilinca cok dert olmuyordu, sonra 800dpi, 7 sens'e cektim, baya artti accuracy ama hitscan'de tutturamiyorum yine bununla. alayi da near miss resmen siktiklarimin. daha assa dusureyim dedim ama bundan da assa dusurunce cok yavas geliyor nedense, sagima soluma tracer gelince donemiyorum istedigim gibi.

Yapan nasi yapiyo bunu? Nasi bi ayar cekmek lazim?

abov abi napıyorsunuz. ben 1600 dpi 4 sens ile oynuyorum çok yüksek o sensler. pad falan küçük mouse hareket edemiyor diye mi yapıyorsunuz ama accuracy falan olmaz zaten o ayarlarla :D

http://on-winning.com/overwatch-pro-sensitivity-settings-setups-monitor-mouse-keyboard-headset/

bir de normalde düşük dpi + yüksek sens tavsiye edilir, sensivityi asıl mouse'dan halletmek daha verimli diye ama overwatch'ta pixel skipping var, videoları falan var o yüzden yüksek dpi + daha daha düşük sens daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

90x60 masa var bende 90x45 mouse pad aldım tabi ki de ali expresten 50tlye. her yer mouse pad .

şu sens olayını hiç araştırmamıştım bakayım dedim ama anlamadım dpi dediğiniz tamam ama diğeri neredeki? benim mesela dpi 1800 overwatch'da 20 sensitivy (soldier76'ya özel 30) vermişim. 5 sens fln dediğiniz overwatchdaki 50 mi yoksa gerçekten 5 mi de ben hayvan gibi 20 sensle oynuyorum?

bir de windowsta çok yavaşlamıyo mu dpi 800 fln yaptıgınızda deniyorum şuan herşey çok garipleşti lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

90x60 masa var bende 90x45 mouse pad aldım tabi ki de ali expresten 50tlye. her yer mouse pad .

şu sens olayını hiç araştırmamıştım bakayım dedim ama anlamadım dpi dediğiniz tamam ama diğeri neredeki? benim mesela dpi 1800 overwatch'da 20 sensitivy (soldier76'ya özel 30) vermişim. 5 sens fln dediğiniz overwatchdaki 50 mi yoksa gerçekten 5 mi de ben hayvan gibi 20 sensle oynuyorum?

bir de windowsta çok yavaşlamıyo mu dpi 800 fln yaptıgınızda deniyorum şuan herşey çok garipleşti lan.

abi 1800 dpi 20 sens ne soldierda 30. sen nasıl aim alıyorsun o hızda ya baya random sprayliyorsun galiba sdf
Sosyal ağlarda paylaş

dpi'ı düşürme, oyundan sensivitiyi düşür. ow'a özel dpi 1600 falan olması daha iyi hem masaüstünde de sıkıntı yaratmaz. 1600 dpi oyun içindeki sensivity de 4-5 seviyesine getirene kadar yavaş yavaş düşür alış.
Black-ice said:

windows ayarlarından mouseu maxladım /quote]

şunu da sakın yapma, bildiğim kadarıyla software olarak windows içinden yapman baya precisionı etkiliyor ya mouse üstünden dpi ya da oyun içi sensivity ile ayarla sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

aliexpress'ten aldığın linki atabilir misin? custom yaptırabiliyor muyuz yada farklı boyut seçenekleri var mı? benimde aklımda hep bütün masaya mousepad alıyım fikri varda yapıcak yer yada olan bi mağaza bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...