Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

La şu kadro dediğin baya eli yüzü düzgün bi kadro oldu. Ama hala tek forvet. Bir önceki hocadan farklı bişi yaptığı yok ki biliç'in. Takım hala küçük takım kafasında, 2-0 öndeyiz anadolu takımına karşı, bir gol yiyoruz, hoooop 18'e çekil. bu değil yani hocalık. sonra da diyo ki ben takıma diyorum çekilmeyin diye kendileri çekiliyo, bu mu yani açklama. hayır biliç kötü hoca değil ama süper hoca da değil. lucescu'nun misal tarzı vardı, bilic'in ne tarzı var oyun stili açısından?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

biliç bile burak'ı sakat sakat sahaya sürüp pardon demezdi lol.

Arcane sözüm saha değil ama, Bilic dandik kupa maçlarında takımın yarısını sakatlarken sorun yok. Şu Burak olayında Hamza özür dileyince, amatör, komik hoca. Özürü Bilic dileseydi Beşiktaşlılar Facebook'a banner yapardı özlü söz olarak.

Ha her ikisinin de bu kararları yanlış. Hamza'nın Beşiktaş'ı sindirmesi de Hamza'nın überliğinden değil takımın derbi alışkanlığından biraz da; en zor maçı bu olduğu için referans gösterdim. Ligin en iyi hücum takımı Bursa'ya da pozisyon vermeyip paketlerse saygısını artırmaya başlar iyice
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

arcane said:

biliç bile burak'ı sakat sakat sahaya sürüp pardon demezdi lol.

Arcane sözüm saha değil ama, Bilic dandik kupa maçlarında takımın yarısını sakatlarken sorun yok. Şu Burak olayında Hamza özür dileyince, amatör, komik hoca. Özürü Bilic dileseydi Beşiktaşlılar Facebook'a banner yapardı özlü söz olarak.

biliç iyi hoca diye demiyorum da şu komik olmuş. maç sırasında sakatlananla sakat sakat sahaya sürülen arasındaki farkı da mı anlatmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş abi, illa bişeylerle kıyas yapıcak.

Başka birileriyle kıyas yapmazlarsa iyi olanla yan yana gelmiyo isimleri çünkü. Gerçi hamza biliçten iyi değil, bu sefer şaşırdılar.

Ki daha geçenlerde kupa maçına as kadroyla çıkıyo aptal biliç diye ağlıyodu burda millet. Şimdi burakın sahaya sürülmesi olay olmuş sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bayaa anlamamışsın olayı ya.

Tam kadro çıktı yenildi/yenilmedi olayı yok ki burda ahahahah.

Sakatlıklarınızın çok olduğu, kadronun iyice darlaştığı bi dönemde biliç kupa maçına as kadro ile çıkınca bjklilerin çoğu "aptal biliç kadroda adam yok kupa maçına çıkıp iyice riske atıyo adamları, sakatlanan olursa ligde napıcaz" diyodu burda.

Burak da kendi gerizekalılığından sakatlandı, hamzanın çok payı yok. İlla çıkıp artislik yapıp "hırslı futbolcu sakat bile maça çıktı" derler mi acaba diye düşünüp hocam beni oynat plz diye qqlamış. Hamza iyi bile yapmış olabilir hatta. Sakat kaldığı fazladan her gün gs için iyi bişey sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum abi neyin ne oldugunu sakin ol :D

adamın eleştiisi Biliç tam kadro cıkartıp sakatlıyor olmus.
ben de hamza da tam kadro cıkartıyor, hem sakatlıyor hem yeniliyor dedim işte sadasfa

ya kupa oyuncuların maç başı parasını bile karşılamıyor, zeminler kötü rakipler tırt falan işte, ama hocalar öyle bakmıyor olaya, kupa kupadır, resmi maç kazanılmalıdır gözü ile bakıyor.

Takım başında su kadar maça cıktı bu kadar kazandı diyecekler, yedekler aslar demeyecekler, o yüzden asla cıkan hocayı da yedekle cıkıp onları görmek isteyen hocayı da anlarım.

Ama sanki kasten Biliç sakatlansın istiyormus gibi, bak asları cıkartıp sakatlıyor ile sakat Burak'ı oyuna sokan adamı karsılastırmayın ya, adam bariz söz geçirememiş burak'a otur yerine sakatsın diyememiş işte. Zaten kadroyu terim yazıp yolluyordur cuma günleri hamza(1+ogluna)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adamın eleştiisi Biliç tam kadro cıkartıp sakatlıyor olmus.
ben de hamza da tam kadro cıkartıyor, hem sakatlıyor hem yeniliyor dedim işte sadasfa

bunu bilic'te yaptı ya, bkz adana maçı asdfasd

Bilic'in şurada savunulacak tek yanı sezon başından beri üstüne basa basa oynadığımız her kupayı istiyoruz demesi oldu. Hani hırsını vs. anlarım o yüzden bir nebze ki çok istesen bile kupayı şu grup aşamasında tam kadro çıkartmak yine gereksiz ve saçmalıktı. Gruplardan sonra zaten tam kadro çıkmak zorundasın gibi bir şey, en kötü orta rotasyon diyelim.

FB ve GS camiası sürekli kupa önemli değil diyip, sürekli o şekilde demeç verince ve hocaları da tam kadro çıkartıp sakat verince orada ama eleştirilmeleri de normal.

FB mesela Emre'yi bıraktı. GS'nin bıraktıkları malum falan filan. Bu kadar önemsiz kupada adam bırakmak, kendi söylemlerine ters bir olay oluyor.

Hani hocaları kupa performans ve söylemleri ile karşılaştırırsak sadece buradan yapabiliriz.

Ki Hamza hoca geldiğinden beri kupaya bir şey demedi. Hatta yeni yönetim falan, yani oradan da yırtıyor aslında :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...