Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple store hesabı

escape

Öne çıkan mesajlar

escape said:

Evet aynı şifre ikisi de. Kısacası şifre soruyor devamlı... Apple sor da ulan burda ahkam kesiyorlar ios hakkında iphone hakkında bi zeki arkadaş bilir de yardımcı olur diye düşündük.

Devamli sormaz ya bendede iphone ipad ve tv var app indirirken soruyor sonra bir muddet sormuyor sifreyi ama illaki soruyor sifre bisi indirirken
Cunku onceden sorun yasadi bunu la ilgili apple
Milletin cocugu girip almis bisiruru sey sonra cocugum almis diye geri istemis herkes parasini ...
Bu nedenden sifresiz bedavada olsa aldirmiyor bisi

Arada soruyor ama...

Sen niye taktinki sifre olayina? Baskasinami kullandiracaksin?
Oyleyapacaksanda family share olayi var onu kullanabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Ya bi de bisi indirirken sormuyo yanlis anlasilmasin.

Menudeyken ya da kilit actiktan sonra lak diye ekrana dusuyo. Twitterdayken ekrana dusuyor falan.

Tmm işte update için kontrol ediyor başka biyerde kullanıldı diye tak diye soruyor...

Bence en iyisi sen Family share kullan bütün satın aldığın programları paylaştığın account kullanabiliyor ;) hatta resimler vs vs bisürü şey paylaşabilion
Sosyal ağlarda paylaş

iPewface
Jul 7, 2014 8:36 AM
Re: Iphone keeps asking me for my AppleID password
in response to Paul Squyres
What I did was I went to Setting then iTunes & App Store, Then I logged out of my account and did it over again and now it works perfectly!

yada bir app / update düzgün yüklenmemiştir. diyorlar, bi nevi resetlemen gerekiyor itunes hesabını icloud hesabını sil geri yükle telefonda vs.

kullandığın cihazlardan biri sürekli login olmaya çalışıo işte.

bir diğer öneri de safari cookies'leri kontrol edin.
Sosyal ağlarda paylaş

2 said:

escape said:

Ya bi de bisi indirirken sormuyo yanlis anlasilmasin.

Menudeyken ya da kilit actiktan sonra lak diye ekrana dusuyo. Twitterdayken ekrana dusuyor falan.

Tmm işte update için kontrol ediyor başka biyerde kullanıldı diye tak diye soruyor...

Bence en iyisi sen Family share kullan bütün satın aldığın programları paylaştığın account kullanabiliyor ;) hatta resimler vs vs bisürü şey paylaşabilion

Ben resimleri vs paylaşmak istemiyorum ki? Sadece indirdiğim uygulamarı güncellesin uygulama indirsin bi de hesap askıya alınmasın istiyorum.

Scorch un dediğini yaptım şimdi bakalım olacak mı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...