Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD için Semi-hardcore guild aranıyor

BaaL

Öne çıkan mesajlar

WoD ilgimi çekti bu kış böyle haftada akşamları 3 gün falan raid yapacak guild arıyorum. WoW'a 2004'de US Closed beta zamanı başladım, bi sürü yerli yabancı world 100~200 guildlerde falan oynadım zamanında. 15 senedir gamerim, kesinlikle averaj üstü bir oyuncuyumdur en azından.2 senedir oynamıyordum hiç bi oyun, şimdi vakit var oynıycam ^^ twisting nether serverinde ortalama gearlı bi warrior ve mage var, ikisinden birisini oynayabilirim hiç fark etmez. var mı böle güzel bi guild dedicated oyuncu arayan, gelsem ? item mitem sıkıntı değil düzgün raid yapmak istiyorum sadece haftada 3-4 gün akşamları 4 saat. (belirli bir zeka seviyesi üstü oyuncularla mümkünse, yaş 33).
Sosyal ağlarda paylaş

valla 3 gün oldu başlayalı total 6 saat oynadım.
2 karaktere 569ilvl 90-100 lvl için heirloom aldım çıktım.
expansion geliyo diye easy mode olmuş oyun ^^

ya raid yapması zevkli wowda, ventrilo muhabbetleri + heroic boss denemeleri zevk veriyor gerisi hikaye wow'un o yüzden oynarsam raid yapmak için ki onu da expansion cinematic ile hak etti blizzard

ya biz bi ara US Warsong guildinde oynarken 2004'de non stop 16 saat raid yapmıştık lan, 8. saat'te 1 saat yemek arası verip sadece. Vaelastrasz'ı world 2-3. falan kesmiştik bug bulmuşlardı attığı debuff'ı silmek için debuff atılan kişiye 8 priest birden mind vision atıp debuff bırakırlardı override olurdu ^^, sonra da 16 saat o pain supression odasında o yavaşlatan cloudların arasında acılar çekerek her wipe'ta tekrar o odayı temizleyerek world 1 Broodlord'u kesmiştik ^^ o zamanlar eu serverları açılmamıştı daha.
şimdi öle oynamak gibi bi şey imkansız ama her akşam 2-3 saat ayırabilirim temizinden. yok mu bi malfree guild ?
Sosyal ağlarda paylaş

Content başında 2-3 saat vakit ayırarak progress yapabileceğin bir türk guild bulabileceğini zannetmiyorum.
Belli başlı guildler ptr'da denediler gördüler. 15 kasım'da direk raid instance'ları açılmayacak. Açıkcası aradığın tarzda guildleri content ortasından sonra bulabilirsin. Kısacası armut piş ağzıma düş olmuyor.:)-D
GM'lik yaptığım zamanda üzerine para almam gereken oyun için üstüne para ödediğimi farkettim ve 2. nesil wow'cu arkadaşlara devrettim. :(

Gereğinden fazla vakit alıyor stress kaygı ve gerginlik, heyecanı tartışılmaz ama bir yere kadar. 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...