Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu saatte küfretmek isteyenler için

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Biyik said:

huun said:

Biyik said:

aile - devlet - mülkiyet

bu üçünün birden kalkması lazım.

şunu diyebilmen için önce o 3 kavramın neden doğduğunu, nasıl doğduğunu, insanların neden en az 3000 yıldır bu kavramları ayakta tutmak için savaştığını, öldüğünü falan irdelemek lazım değil mi?

karıya kızıp aile kavramını, vergi borcuna üzülüp devlet kavramını, başkalarının senden fazla olan malına bakıp mülkiyet kavramını eleştirmekle nereye kadar gideriz? he

3000 yildir bu kavramlari ayakta tutmak icin savasiyoruz, sonuc: 2 aylik cocuga falaka, kiz cocuklarina tecavuz eden babalar, fasist devletler. siz daha devleti, aileyi, mulku kutsayin, ama mal bu.

hmm anladım. sen diyorsun ki bu kavramları ortadan kaldırırsak 2 aylık çocuğa falaka çekilmez, kız çocuklarına tecavüz edilmez ve böyle olacağına dair ortaya sürdüğün sağlam dayanaklarsa.... hey bir dakika böyle bir dayanak ortada görülmüyor, sadece üfürmüşsün.

2 aylık bir çocuğun neden cezalandırıldığını anlamayacağını bile düşünemeyen birisinin eylemlerini aile, devlet ve mülk üzerinden irdelesene hadi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

haha bizim trol banlıyken bir kitap daha okumuş, yeni malzemelerle geldi adam. O son okuduğu kitapta öğrendiklerini yazacağı ilk fırsatı da kaçırmamış demeyeceğim, kendi yaratmış her zamanki gibi.

Güzel, trol'ün de kendini geliştireni makbul. Kuddusi'nin her topic'ine böyle bir şey yaz da babala adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Hürriyet'e bakarken tesadüfen gördüm. Arkadaş, kan beynime sıçradı. Lan böyle insanlarla neden aynı havayı solumak zorundayız ki? Ne kadar küfür varsa saydım.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/70274/27371104/korkunc-olay-2-aylik-bebegini-falakaya-yatirdi

Siz de rahat rahat ağız dolusu olan küfrü edin lütfen.

şu adamın bile senden sempatik olması üzücü tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...