Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rebel Galaxy

Norak

Öne çıkan mesajlar

2gblik boyuta gore iyi ya oyun, gorevler generic meneric ama cok eglenceli hala ilk sistemdeyim bunun gibi 8-10 bolge daha var :D kamerayada 1-2 ayar cekerlerse daha iyi olur hatta.

http://i.imgur.com/pqR7UhJ.jpg

flak ve pulse cannon arasinda kararsizim,

mining sux, bounty vsden cok daha iyi para geliyor bazi questler de arada cok yuksek odul veriyor.

faction rep yaptikca gemi fiyatlari vs dusuyor ama hala pahali asf.

bardaki mercenary adami yaniniza alin direk cok faydasi oluyor.

bazi gemilere selam verebiliyoruz yuvarlak menuden, genelde iyi fiyatlarla item aliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi su gemilerin resimleri olan linki verince sen gene satin aldim oynuyorum:)

oyun guzel onceden de soyledigim gibi. alisiyorsun drea o iki duzleme.

en buyuk sorunu bence zoom out. gemi ekrani fazla kapiyor yan cevirince ve biraz zorluyor gozu.

sorum su :

gemi aliyorum eyvallah ama onceki gemiye update mi oluyor anlamadim onu tam. aliyorum eskiyi satiyorum hop tekrar eski gemiye donuyorum. sanirim upgrade seklinde ilerliyor gemi satin alma olayi ya da ben anlayamadim o olayi.

omw to blackgate :P
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

geypedle cufşin cufşin ateş etmeli uzay oyunu istersem atari 2600de daha komplikeleri var.

mousela mi dogfight yapicaksin

cs ve starcraft disindaki hemen hemen her oyunu kontrolorle oynuyorum ve bin kat daha verimli oyuna hakimiyet acisindan.

bu nasi bi yobazliktir ya lol

sen mortal kombati da klayveyle oynuyosundur
Sosyal ağlarda paylaş

Kontrol bana berbat geldi,uzayda bir kalip Haci sakir sabunu gibi kayip, riza gibi kendi eksenimiz etrafinda dönüyoruz, hadi onu yapmadin bari kamera donunce duzgun ates edebileyim ama yok, ates Hatti kaybolur,kamera ayri bir abuk, iyi bir Cep telefonu oyunu olurmus.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bana dusen iki laser viridian laser adi.

%100 shield ve hull penetration :)

aldim scarabi 7 turret hepsine gomdum laser ama bu ikisi gibi satin alacak yer bulamadim daha. diger laserler %30 penetration to shield olunca etkisi daha az.

abarti olur zaten her laser bundan :)
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

Oyun Freelancer tadında mı? Öyleyse dakika durmam.

bi ton review eden var herkes cok sevmis oyunu onlardan bakin begenin iste zaten 26tl :D

http://www.youtube.com/watch?v=BNR5DLt9wBE

yukari ve asagi olmadigi icin ordaki gibi ekranda done done kocaman ok isaretini takip etmiyoruz onun disinda hersey ayni zaten yaptigimiz

bide ufak gemi yerine buyuk capital gemi kullaniyoruz dolayisi ile eski tip gemi savasi gibi yan yan top atisi seklinde savas bolca oluyor dog fighttan ziyade.

birtek kameraya bir ayar cekmeleri gerek cok yakin asd
Sosyal ağlarda paylaş

Negatifler:

1- zoom
2- devamli warptan cikartan asteroid kusaklari coplukler vs. kacabiliyorsunuz ama cokca can sikiyorlar
3- savaslarin devamli asteroid kusaklarinda olmasi zaten board side a gecince sadece yani goruyorsun onunde ne var nereye carpacaksin belli degil :)
4- mining rezalet
5- alim satim isi kotu. ne aldigim aletin fiyatini gorebiliyorum satarken ne de duzgun bir sekilde nerede ne kaca satilir. istasyona gitmistim liste cikar iste karsima eski de olsa. simdi bekleyince cikiyor sira sira da nerden bilecegim ne nerede hangisi.
6- muzikler :) cok guzeller ama hep ayni mi ne.
7- tek duzlemde oldugumuzdan ustumuzden altimizdan kaciyor gemiler onlari takip olduruyor adami da allahtan yancimiz super savasiyor. birde turretler otomatik oldugu icin rahat bir nebze.
8- tractor beam ile aldigimiz loot icin yaklasmak bayik. belki ilerde range i artan bir tractor beam geliyordur ama bulamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

4- mining rezalet
5- alim satim isi kotu.

yok degil aslinda, bi component var takilan pulse atinca hangi asteroidlerde maden var gosteriyor 3442342 tane icinden onlari kaziyorsun tek atisla cikiyor ore yada degerli ne varsa vs, cok cabuk geciyor ama 10snde bir pulse gerekiyor. arada rare artifact vs de cikiyor ama gemiler dev oldugu icin haraket etmek zor asteroid field icinde :p

5 yok buda kolay, haritadan station ustune gelince stoktaki az bekleyince de stokta olmayan seyleri gosteriyor, stokta olanlar ucuz oluyor, stokta olmayanlar pahali gidiyor genel olarak, ha ama bu fiyatlar surekli degisiyor guncel de degil pek istasyon degistirene kadar bitiyor bazen falan ama 1 milyon yaptim simdilik :p ben diamond ve artifact ve arada pure water vs satiyorum gorevlerden falan vakit olunca.

ayrica mayinlar cok kotu ama merchant dukkaninda bi alet var gene component mayinlarin enerjisini kalkana veriyor falan

bu faction rep max 8 mi oluyor bide gerisi var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...