Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trafik cezası

Valvyn

Öne çıkan mesajlar

26.09.2014 de aracım beykent te beykent üniversitesinin yan sokapında çok saçma bir yerde çekildi arabayı almaya taksiyle giderken taksici git konuş ordakilerle öğrenciyim falan de çekme parasını ver eve ceza yollamasınlar dedi.Ben de gittiğimde durumu anlattım ve 60tl olan çekici parasını 80tl vererek hallettiğimi düşündüm taki bugüne kadar.Sabah eve ceza geldi 1 80tl daha 26 eylüldeki ceza eve yeni geldi buna itiraz gibi bi durum olabilir mi yardım pls
Sosyal ağlarda paylaş

senin ilk verdiğin çekici parasıydı. ikincisi de trafik cezası oluyor. Birbirinden farklı şeyler asfsd

Benim de Beylikdüzü'nde hastane otoparkından çekilmişti. Hani sokağa çizgi çekmişler, arabalar park ediyor. En kenarda, bir tarafı açık şekilde dikey girmiştim. Neymiş efendim trafik akışını engelliyormuşum, fotoğrafları varmış.

Küfrede küfrede parayı attım önlerine...

O bölgeye kimler bakıyorsa tamamen fevri çekiyor pezevenkler. Kafalarına nerede eserse

Beylikdüzü girişte trafiğin ebesine koyan kafeler iki sıra park yapıyor onlara bir şey yok. Otoparktan gidip araba çekiyorlar. Sırf bu yüzden dayak yediler bir tanıdıktan ki eminim tek olay bu değildir, halen uslanmıyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

senin ilk verdiğin çekici parasıydı. ikincisi de trafik cezası oluyor. Birbirinden farklı şeyler asfsd

Benim de Beylikdüzü'nde hastane otoparkından çekilmişti. Hani sokağa çizgi çekmişler, arabalar park ediyor. En kenarda, bir tarafı açık şekilde dikey girmiştim. Neymiş efendim trafik akışını engelliyormuşum, fotoğrafları varmış.

Küfrede küfrede parayı attım önlerine...

O bölgeye kimler bakıyorsa tamamen fevri çekiyor pezevenkler. Kafalarına nerede eserse

Beylikdüzü girişte trafiğin ebesine koyan kafeler iki sıra park yapıyor onlara bir şey yok. Otoparktan gidip araba çekiyorlar. Sırf bu yüzden dayak yediler bir tanıdıktan ki eminim tek olay bu değildir, halen uslanmıyorlar...

Aynen öyle bro amıklar bide öle bişi yapmışki üninin üç köşesine çekebiliyon arka tarafında da sağ çekebiliosun sola çekersen çekıyolarmış bu nası 1 mantık amk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...