Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jiu Jitsu (Brazilian değil!)

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

aquila said:

jeet kune do yap.

Abi yapayım yapmasına da bende o serilik o hız, o fitlik yok diyorum anlatamıyorum galiba...

Wing-chun'u bir araştırayım ama bana çok uygun mu bilemedim.

Bi de herkes ip-man izlemiş öyle tavsiye verio

Bizim salonda 1.78 110 kilo civarı falan bi abi vardı Wing Chun Panda derdik yani kilo sorun değil bi şekilde kazanıyosun gerekli olan hızı zamanla vücut istediğin yere gelir bi şekilde.O abi high kick falan da atardı
Seçerken en iyisi diye bişey arama çünkü yok hepsinin zayıf kaldığı daha iyi olduğu alanlar var isteklerine göre seç sen.

Yukarda stanceleri falan da var -evet var- bi low kickle yamulurlar falan denmiş
neyse
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

pontipati said:

kanka millet ip man ın i sini duymadan önce wt yapıyodum ben ki film olmasa ip man ı duymayacaktı duyan insanların %90ı

Olm kravmaga iyi mi kötü mü şimdi karar verin? iyi duruyor videoları ama yahudi para kazanmak için ördeği kuğu gösterir gerekirse, yani bilemedim.

krav maga adamından öğrenirseniz iyi, çok güzel karma bişey içinde wt de var sayokan da (yok lol)
krav maga baya iyi, efektif

bana kalırsa ji jitsu ya başla wing chun yerine çünkü piyasa boş beleş adam kaynıyor, wt cilerin çoğu göbekli hocalar. azıcık bişey gösterip tonla para kaldırıyolar, müsabaka da yok wt de. müsabakanın tadı başka zaten bilir burdakiler de.

bölük pörçük yazdım ama bence vaktin varsa git bi bak grup derslerine
yok ben direkt başlıyım maksat spor diyosan gogo bjj asd
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'daysan bi yer söyleyebilirim İstanbul'da da şubeleri vardır da hocası nasıldır bilemem.
Wing Chun biraz yavaş ilerler programa da bağlı tabi.Partner de önemli bi arkadaşınla falan başlasan rahat rahat vuruşursunuz.1 derse falan katılabiliyosan katıl olmadı izle
Diğerlerine de bak hoşuna gidene başla bence.Krav maga falanda hoş.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sağlam krav maga mekanları nedir o zaman o salonları söyleyin bana.

Jujutsu için: Ümraniye-İstanbul Dojo ve Moda - Shibumi Dojo

Wing Tsun: KAdıköy Wing Tsun Live

Krav Maga: Krav Maga ama tırt geldi burası ve Burası daha ciddi bi yere benziyo

Bunlar dışında salon önerileriniz vs falan varsa lütfen burada belirtin, gidip bakalım konuşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

kankam, bildiğim mekan yok benim ama wing tsun live dediğin yerin sitesine baktım diyor ki sifu salman ataş tarafından kurulmuş vs. vs.
şimdi kısaca anlatıyım bişeyler sonra kaçayım, wing tsun da organizasyonlar vardır, bunların bi başı vardır onun altında sifuları sihingleri yani hocaları vardır. türkiye de de bi sürü organizasyon var, en bilinenleri ebmas ile cwto. cwto yu hasan çifçi diye bi hoca kurmuştur, ebmas ı ise emin boztepe reyiz. şimdi bu organizasyonlar birbirini sevmez genelde onu da diyim. salman hoca da cwto ya bağlı bi hoca idi, almanya da yaşıyordu yani uzun yıllar cwto ya bağlı kalmıştır. bana kalırsa daha köklü bi organizasyona git derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...