Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Güzel bir rüya gördüm buraya not düşeyim dedim. Efendim mağara gibi bir yerde açtım gözleri yanımda bazı insanlar var yüzlerini seçemiyorum ama benim gibi tedirginler,ne olup bittiği konusunda hiç bir fikrimiz yok derken etrafta iki tane büyük heybetli ruh belirdi,ikisi de savaşçı birinin pelerini o kadar görkemli ki sanki havada uçuşuyor diğerinin miğferi çok zarif. Korkup telaşla ruhun pelerinine takılan birden yaşlandı sonra öldü bir diğeri bunu görerek koşmaya başladı ruha telaşla dokunup geri çekildi oda kuruyup öldü. Bende bir telaş ruha dokunmamam lazım ruha dokunmamam lazım diye tekrarlıyorum derken biri çok cesaretli bir şekilde ruhla savaşmaya başladı,karşı koyuyor ruhlara ancak bu kısmı tam hatırlamıyorum ancak sonuç olarak ruhlar onu ödüllendirdi,adam çocukluğuna döndü yanında annesi belirdi koşarak mağaradan çıktılar. Bir diğeri bunu görüp cesaretlendi oda aynı şekilde çocukluğu ve yanında annesi ile ödüllendirildi ve mutlu bir şekilde mağaradan çıktı. Sıra bana geldi ama ben çocukluğuma dönmek istemedim yüksek sesle hayır istemiyorum diyerek ama it gibi korkarak o mağaradan çıkmaya çalışırken uyandım. Çok nadir bu kadar detaylı rüyalar görüyorum,hatırladığımda not almak istedim bu sefer. Neyse günlük işte böyle geri dönüp okumak istiyorum bu rüyayı,sende kalsın şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzenimin çok çirkin bir kızı oldu ve gün geçtikçe daha da çirkinleşiyor. Ve bütün aile toplanıp bebeğin ne kadar güzel olduğunu konuşuyoruz. Ay çok sevimli falan diyoruz. Bebek saatlerce tavana boş boş bakıyor, ayyy nasıl de her şeyi inceliyor diye bebeğin ne kadar zeki olduğunu söylüyoruz. Saçlarının yerine tüyler var. Ay saçlarına nasıl güzel tokalar takacağız diyoruz.

Halam arayıp arayıp ay gördün mü yeni fotoğraflarını yolladım diyor. Çocuk hep sabit bir yere bakıyor. Böyle böyle bin fotoğrafı oldu. Silsem ayıp olur diye de silemiyorum. Bebek gün geçtikçe çirkinleşmeye devam ediyor ve biz de birbirimize bebek konusunda yalan söylemekten asla vazgeçmiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...