Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

ivy said:

chrome said:

ya da bildiğin 2 kutu çikolatayı ortasına kır. offfff. dişleye dişleye yerim koca keki.

Fındıklı kek yaptım ama fındık koymayı unuttum. Sıkıntı olmaz umarım.

Hamaratlık mod = ON

Fındıklı kek yaptığını kimseye söylemezsen bişey olmaz sdgsf. Sade kek yaptın sen, FINDIK YOK ROCKY! FINDIK YOK!
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

ivy said:

chrome said:

ya da bildiğin 2 kutu çikolatayı ortasına kır. offfff. dişleye dişleye yerim koca keki.

Fındıklı kek yaptım ama fındık koymayı unuttum. Sıkıntı olmaz umarım.

Hamaratlık mod = ON

Fındıklı kek yaptığını kimseye söylemezsen bişey olmaz sdgsf. Sade kek yaptın sen, FINDIK YOK ROCKY! FINDIK YOK!
fındık kadar ....
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Dış Politikası diye sınava girdim günlük; Almanya xyz yi hangi antlaşmayla aldı diye soruyor adamlar. Ben anlamadım ki onlar alınca biz de mi alıyor sayılıyoruz. Soruların yarısı da ABD dış politikasıyla alakalıydı bizden bi bok olmazı bi kere de sınavda dedim gerçekten :D

Bir de 1 saat önce aramışsın günlük, yarın bi ara arayacağım geç gördüm şimdi yatacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi şu olaya ben katılmıyorum ya. evli değilim ama karıyla arguman kazanma olayında nası bi ezici üstünlük kurabilir ki yani hiç bi tartışmayı kazanamıcak duruma gelebilmek falan? bence çok büyük bi palavra bu olay

karıyla değil karınla herhal =)

evet ama yani eğer aklı başında 2 insansan gayet güzel anlaşırsın.

kadının iq su ve tartışma kabiliyeti sana yetmiosa kazanırsın sürekli, tam tersi olursa da o kazanır.

öyle evlendi bitti gitti fln yalan tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi şu olaya ben katılmıyorum ya. evli değilim ama karıyla arguman kazanma olayında nası bi ezici üstünlük kurabilir ki yani hiç bi tartışmayı kazanamıcak duruma gelebilmek falan? bence çok büyük bi palavra bu olay

Evli degilsin
Sevgili baska es baska
Tartismalarda sadece yenmek ve yenilmek yoktur ve basit seylerdir bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...