Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

senko said:

ne 1haftası
5 sene yaşadım izmirde.

evet izmire dönmek için neler yapmazdım, ama para vermiyorlar :/

Ayda 250 liraya geciniyorum. Birak bu tatavalari!

Direge cengel attin, suyu ana hattan kacak cektin, dogalgaz sayacina da bal doktun di mi lan..
Sosyal ağlarda paylaş

du bari günlük de yazayım. 11 de kalktım. 11.30 da kahvaltı ettim. sonra 100 ın kalanını seyrettim. clarke gerçekten tam bir piskopat oldu. antibiyotik saatim 12ydi ama içtim mi içmedim mi hala emin değilim. sayısını da takip etmediğim içim iyi olmadı pek. sonra bir kahve yapıp çatıya çıktım. müşterilerden biri almanyadaydı onu aradım. böyle böyle ikna olmazsanız kentsel dönüşümle hisseniz satılacak bakın yazık etmeyin diye anlattım durumu. neden bilmiyorum almanyadaki biriyle konuşurken türkçemi bozup almancı gibi konuştum. çok da hoşuma gitti. neyse onlara durumu anlattıktan sonra çelik işinde ortak olduğumuz mühendisi aradım sanki yeni uyanmış gibi miih miih yapıp. açmadı. 2 tane projeyi benim düzenlemem gerekiyordu. daha doğrusu o işi de bana kilitlemeye çalışmıştı. ben de uyuyakalma manevrası ile işi ona counter kilitlemiş oldum. az önce mesaj atmış abi ben yaptım diye. ama hak etti zira daha alamadığımız bir alacağı bu işlerin tahsilatından yapmaya çalışıyor. benim payımı oradan kesiyor. etik değil yaptığı. benim 8000 liralık programımı kullanıyor hem de taksidi bitmeyen. neyse. şimdi de öğlen yemeği yiyorum. günün geri kalanında spaya gidip yatsam mı yoksa ofise mi gitsem diye düşünüyorum. gerçi her halükarda alsancağa geçmem gerekiyor ortaklardan biri ameliyat oldu geçmiş olsuna gitmem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...