Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Izmirdeysen gel coz sorunumu abi ne dersen yapicam. Mantikli bir sekilde ama. tavaciya gotureyim seni oradan da spaya gotureyim isvec masaji ismarlayayim. Bahane degil abi. Ben istemez miyim sabah 6 da gunes dogmadan osura osura uyanayim sahilde kosayim gelip dusumu alayim ise gideyim 8.30 da gec uyanan kisileri arayip uyandirip uyumuyorum ses tonuyla konusmaya calismalarindan zevklenerek baslayayim gune. Olmuyor iste
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

sınava girmeden once bankadan gelen sayın musterimiz kartınız 96$ lik denemeden sonra internete kapandı mesajı kadar motive edici birsey olamaz nerden buluyolarsa hibinalar kieve gidince kopyaladilar hadi onu anladim da belediyenin pcleri mi kirli acaba kıllandım bak simdi

belediye pclerinde kart kullanacağına fakirin birine verseydin en azından ihtiyacı olan biri kullanırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Du bi de yazayim. Oglen 1 e kadar uyudum. Sonra ise gittim. Ortakla hep benim arabayla gidiyoruz seninkiyle gitmiyoruz sorununu tatliya bagladik. Kbb a gittim oradan. Faranjit olmusum sprey verdi. Sonra folkartin altindaki dodicide muhasebecimizle toplanti yaptik. Sohbetin sonunda zam yaptigini belirtti fiyata. Tam bir kerkenez cunku. Oradan da merak ettik bu folkarttaki gym e bakalim diye gezdik. Icerideki k/e orani 1.2... gibiydi. Basketbol sahasi var. Tesis bok gibi ama, 200 kisiye 10 kisilik restroom 3 kisilik sauna buhar var. Havuzu yetersiz ve steril degil. Yeni spa yapacaklarmis mart gibi. Yillik 4.3k fiyati bu arada. Anca evin oradaysa mantikli. Izmir icin yuksek bu arada fiyat. Neyse oradan spaya gectim. Terledim biraz faranjite iyi geldi. Sonra terlemenin bokunu cikartinca daha kotu oldum. 2 tane kiz yeni uye olmus anira anira guluyorlardi etrafta gicik oldum. Sonra eve geldim. 45mt ye gps li sim kartli, yuksek verimli odaklanma ile el bombasi atan kucuk moduler bir el mancinigi yapsam nasil olur acaba diye dusundum. Sonra baya hosuma gidince fikir arkadasim cem i arayip ona anlattim. Kufur etti telefonu kapatti. Uyuyormus ondan. Sonra bir melisa cayi ictim uykum gelmedi simdi de mal mal bunlari yaziyorum. Evet.

geçen sene maslakta 2 kişi senelik 3k veriyorduk spor salonuna. kapalı açık yüzme havuzu vs vardı. 4.3k ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

bilemedim, bende çocukluktan beri işe yarıyor. üniversitede çok kullandım özellikle sınav dönemlerinde falan. nasıl çalıştığı, ne işe yarıyor, neyi tetikliyor hiçbir fikrim yok. çocukken elektrikli süpürge yapıldığı zaman gider o odaya yatarmışım, başka odaya gittiği zaman hemen kalkar gittiği odaya gider kıvrılırmışım. amerikada dairy bölümünde çalışmıştım, mesela orada soğutucularından gelen ses vardı, o inanılmaz sakinleştirirdi falan. yaş ile alakalı mı bilmiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

benim evimde hiç ses yok ya. ses olsa da etkilenmiyorum duymuyorum yani - yatağa yattım mı uyurum dünya yıkılsa umursamam. benim kafayı rölantiye alıyor gibi. o bakımdan daha dinlenmiş kalkıyorum sabahları. güzel bir alet buldum sırf white noise için ama işte biriyle birlikte yatarken yanındakinin rahatsız olmaması gerek. çoğu insanı rahatsız ediyordur eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...