Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interplay yeniden açılırken sahibi Titus iflas etti..

Sam

Öne çıkan mesajlar

WTF ?
başlığı okudum
tarihi düşündüm 1 nisan değil
dedim biri şaka yapıyor, baktım konuyu açan Sam.

IPLY geri dönmüş hehey, böyle olmasını bekliyordum rakamlara bakınca durum iflas bayrağı çekecek durumda değildi + ellerinde hala güzel oyunların hakları var, onları satmadılar.

Titus a üzüldüm baya, disket döneminde az güzel oyun çıkarmadılar.. :([signature][hline]In spiritu sanctum, praedictum otium, efficio obitus ut inimicus.
Sosyal ağlarda paylaş

EA Games ve EA Sports ayri sirket ama yani calisanlar farklib agli olsalarda

Azmodai Lionhead a kafam girsin diyosun
EA turkiyeye orjinal oyun getiren ender firmalardan biliosun dimi? B&W yi Populous The Beginning i turkyiede orjinal bulabiliyodun yani[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Game Over for Titus
It is the end of the adventure for Titus Interactive. The commercial court of Meaux pronounced Monday the bankruptcy of the French editor and his subsidiary companies, Sofra Jeux (edition) and Avalon France (in the past Virgin Interactive, distribution). Interplay, the held American subsidiary company with 62,25%, is also liquidated. Placed in legal rectification on June 7, these companies had profited from a grace period until February 7, 2005. But the court decided to put an end to this deferment before the expiry: the total liability of the Titus group exceeded the 100 million euros for a sales turnover fallen to less than 20 million euros, and losses evaluated to 103 million euros in 2003. Founded in 1985, Titus knew its hours of glory at the end of the Eighties, beginning of the Nineties, with the plays of the series Crazy Cars and Prehistorik Man.[signature][hline]Here, let me ask you a question. You heard of a place called Shell Beach?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 11 Haziran 2004 12:33 tarihinde demiş ki:
said:
karpuz, 11 Haziran 2004 11:42 tarihinde demiş ki:
Herkez ölcek Ea Blizzard bi de Sierra kalcak... EA sux katılıyorum....

Activision plz..
buda göçmez.

valla zero doğru sçlemiş ne diyelim blizzard ea sierra ve activision[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...