Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2015

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

abi benden size tüyo. alt takımlardayken üst takımlardaki elemanları %0 maaş vererek kiralık oynatabiliyosunuz daha doğrusu futbol direktörüne adam buldurun gözlemci ile bi raporlatın baktınız ki işinize yarıyo eleman aynı yere hatta 3 4 kişi bile alsanız süper. öyle kadro doldurdum ben şimdi. VC deyim. çıkamadım ikinci sezonda üst lige. bu sene bi abarıcam gabarıcam bakalım ne olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çıldırıcam salaklığa bak. oyuncuya sözleşme teklif ediyorum. 18 ay vade ile 500k peşin olarakta 100k vericem. kabul ediliyo sözleşme teklif ediyorum herşeyini ayarlıyorum imzalama bedeli yok komisyon olarakta 20k veriyorum. ertesi gün haber geliyo para yok diye onaylanmadı diye. kasada 300k para var benden 550k istiyor. böyle bir salaklık varmı ya? ulan zaten toplam parası ediyo 600k nası 500k sı 18 ay vadeli. sen nası istiyosun benden 550k?
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda çok aptalca bazı değişiklikler var. mesela ceza sahasının içinde her seferinde milyarlarca adam oluyor. kontra-atak çok zor. bi maçta belki 1 tane falan yapabiliyosun en düşük ligde de en üst ligde de. gol olmayan her top korner oluyor ki ne alaka yani. bitirciliği 213897 olan adam bile 6 pasın içinden taca atabiliyor topu.
Sosyal ağlarda paylaş

defansif ve press yaparak oynarsan gayet güzel oluyor kontraatak.

yalnız sizi dinleyip conferance south takımına gittim işsiz başlayıp,sinirden kahkaha atıyorum maçları izlerken sdfs.11 tane burak var resmen sahada.34 şut attığım maçta gol atamıyorum,karşı takım ilk atakta atıyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sene takım 19.iken başa geldim,son maç playoffa kaldım zarzor.ilk turuda geçtim,iki finalistte çıkıyo heralde diye yedek ağırlıklı kadroyla çıktım final maçına,yenildim.Meğer north/south playoffu kazananları çıkıyomuş üst lige sdfs.

neyseki alt yapıda 16 yaşında bitane top cambazı çıktı.16 yaşında dribbling,first touch 14,teknik 12,flair 15,composure 15,agility balanca 13 falan.adam dribbling yapsın diye yaratılmış resmen.

passing,vision ve teamworku kötü ama.passingini arttırmaya çalıştım iyi sonuç vermedi.teknik ve fiziksel özellikleri çabuk artıyo yinede.hangi rolde oynatıyım bilemedim.önüne bitane targetman koyup shadow striker falanmı olur?

buarada alt lig oynayanlara tavsiye,targetman oynatın abi.takım seviye atlıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...