Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2015

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

ya daha neler neler varda ss almaya üşendim ahahahahah
bide takım çok bahtsız abi. FA cup takıma nerdeyse en düzgün para getiren kupa, 2 tur atlıyorum 3. turda herkes düzgün kura çeker ben 6. ligdeyim 3.ligdeki yada 2.ligdeki adam falan denk geliyo.
10bin pound bu takımın komple 3 aylık maaş gideri lan nerdeyse.
düzgün bi takım gelse staddan gelir belki kazanıcaz falan ama yok.
kodumun kupalarında nerde zor takım var onu çekiyorum
tam bir beşiktaş laneti asdjhasd
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

belli ki ıslak zeminin azizliğine uğramış.
oyuncularını böyle rencide etmek sana hiç yakışmadı kermit.

o maçtan sonra kaydedip kovmaya çalıştım şerefsizi olmadı sırf eğlencesine yemedi
bende geri load yapıp devam ettim ama oynatmadım bi süre it oğlu iti kendine gelene kadar
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

kermit said:

bu oyunda mantığı kuranı bilmemne yapayım afedersinizde
abi salaklığa gel ya
ingiltere 4. ligindeyim. adama haftalık 1100 pound teklif teklif ediyorum, bonuslarını söylemiyorum bile, adam siktirolup gidip 6. lig takımının haftalık 275 pound teklifini kabul ediyo ya
gerçekten berbat şu olay

fav kulubü filan olmasın?

2015 oynamadım da FM'de genel bir sıkıntı bu bahsedilen, başıma çok geldi önceden.
Sosyal ağlarda paylaş

Kermit in serzenisleri beni benden aldi:))

Onceki FM lerde de olan bir hadise bu, oyuncu senin teklifi reddedip, teklif ettigin tutarin yarisina baska takima(fav club filanda degil, gidip macaristan a transfer olan var, herhalde favori yemegi gulas ti elemanin) gidiyor. Ozellikler alt liglerde agent li oyuncularda basima gelmisti zamaninda. Agent gelip artistlik yapiyordu, benimde Fatih Terim damarim tutuyordu, cekiyordum ziktiri.
Sosyal ağlarda paylaş

abi takımın 8 9 sene sonra bile 1 yıldızdan 2 yıldıza çıkması bile bi garip ediyo insanı
6. ligdeyken fa cup'ta 4. lig takımını eledim diye hala unutulmazlar arasında
4. ligde küme düşmemek için götümü yırtıyorum resmen. 6 maç oynayıp 6 puan çıkarsam bayram ediyorum falan ahahah
gelen geçen 3 4 atıyor çok can sıkıcı. az buçuk toparladı ama takım defans yapmayı azıcık öğrendi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

abi takımın 8 9 sene sonra bile 1 yıldızdan 2 yıldıza çıkması bile bi garip ediyo insanı
6. ligdeyken fa cup'ta 4. lig takımını eledim diye hala unutulmazlar arasında
4. ligde küme düşmemek için götümü yırtıyorum resmen. 6 maç oynayıp 6 puan çıkarsam bayram ediyorum falan ahahah
gelen geçen 3 4 atıyor çok can sıkıcı. az buçuk toparladı ama takım defans yapmayı azıcık öğrendi gibi.

abi 2 3 tane saglam jugde lı scout bul kendine. o kadar beleş fiyatlara öyle adamlar buluyolar ki aklın durur.
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım custom yamayla (yabancı sınırlaması TR ligi) beşiktaş açtım.Akıcam bakalım.Şampiyon olurum bu sene herhalde kadro iyi.Şampiyonluğa odaklandım diğer başka şeyler umrumda değil.

Yalnız harbi iyi türk oyuncu yok.Talip olduklarım da kapıyı 8-10 mio € dan açıo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...