Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun bilgisayari yardim ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Apple Macbook Pro'yu elimden cikardiktan sonrasin da elime para gecti ve simdi almam gereken aletin ne oldugunu bilmeden sizlere tam istedigimi aciklamak istedim.

- 2300/2500$ gibi bir rakam var elimde.
- Laptop ve ya Desktop farketmez ama Laptop daha cok aklima yatiyor gibi.
- Oyun bilgisayari ya da guclu bir bilgisayar olmasi gerekli.

Oynanacak olan oyun tipleri zaten belli.

- Ucak simulator ve ya simulatorleri.
- FPS tipi Battlefield cart curt.
- Assasins Creed gibi oyunlar olur.

Kullanilacak olan detayli programlar.

- Video montajlama programi.
- Muzik birlestirme, DJ Programlari.
- Photoshop neredeyse daima acik olacak gibi.

ROG, Alienware gibi bilgisayarlara baktim fakat marka/model oldugundan herhalde saglam fiyat gommusler hep. Bu tipte ki istege gore planlamasi gerekilen Desktop parcalarini da benimle paylasabilirsiniz, paylasabilirseniz eger. :)

oyunlari ultra seviyede kullanmayi cok istiyorum ozellikle simulator benzeri oyunlari. Bu konuda bi bilgi akisi saglayalim hadi hadi hadi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

çak şundan
http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=463569&kat=6453&lang=tr-TR#.VBmUpvl_s8E
bi de imzanı düzelt
Ben tabiat tutkusu olmayan hic bir seye kilimi kipirdatmam.

ona hep takiliyorum da useniyom.
yav bu modeli ben buraya sormadan oncede baska bilir eder dedigim arkadaslara sordum, ih mih yaptilar.

msi bilgisayar markasina o kadar yabanciyim ki inanin bir sey diyemiyorum. hic bilmiyorum. hangisi ya da nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Eskiden sanki daha çok model bulunuyordu. Şimdi gerek oyun olsun gerekse başka konularda alınacak bilgisayarlar için gidilecek isimler açıkça belli oldu. Bence Alienware veya Monster'dan birini düşünmeden tercih et :)

eminim kendi basima eleyemem ben bu listeyi.
ama alienware modelleri ciddi pahali ve istedigim urunu almak icin parcayi degistirdigimde bile ekstra olarak fiyat cok koyuyor gibi algiladim. bu monster'i moskova'da bulabilecek miyim ona bakiyorum simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

msi iyidir de, dikkat et tombul olanlarından alma. bende gt60 var, ne olacak ya oyun bilgisayarı az ele gelsin dedim, ta ki adaptörünü taşıyana kadar. mekan basarsın onla, öyle bi adaptör.

ben ofise getirip götürdüm 2 sene boyunca makineyi. her gün hem de sdsfds en son artık eve ayrı adaptör aldıydım resmen yarım kilo adaptör koymuş adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...