Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mcdonalds 70 dakika

barbu

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Öğlen yemek için çıkamadım iş vardı. dedim boktan moktan hızlı gelir en azından mcdonalds'tan söyleyeyim. 40 dakika oldu sipariş vereli. hala yok paket. yemek sepetine girdim. 70 dakika ortalama yazıyor.

bende de suç bakmadım hiç ama alt tarafı hamburger lan. FAST FOOD...mekan uzakta da değil. 10 dakikalık yer.

ne diyim ki şimdi ben bu adamlara.

bir daha yeme mc donalds,burger king, pizza hut, vs. vs. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

bilmiyom 12 liralık dürüm sölüyorum 1.2 lira bahşiş mi vercem bahşiş dedigin 5 liradır ne üst ne alt

12 liraya 5 lira dediğin zaman yediğin yemeğin yarısı kadar bahşiş bırakıosun.

ha dersen ki "hacı 300 lira hesap gelince de 500 tl koyuyorum çekiliyorum" eyw

12 lik dürüm için çocuğa 1 lira ver geç niye 5?
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

ben bahşiş vermiyorum.. bahşiş verecek durumda olsaydım fastfood söylemezdim

haha truth be told

fastfood'a bahşiş baya komik kalıyor bence de

10% dur raconu, özel hizmet varsa 15-20% e kadar çıkar

bahşiş hizmete verilir ayrıca, suratsız kola ile sıcak yemeği aynı poşete koyup getiren adama ne hizmetine para vereceğim ki? restaurant olsa oradaki hizmete göre bahşiş verirsin veya ne bileyim kurye çok düzgün bir attitude içindeyse ki akıl hastası fln olması gerekiyor çalıştığı şartlar içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Hizmete verilir kesinlikle. Misal hayatımda ilk defa 1 ay kadar önce nişantaşı hardal da sıfır bahşişle kalktım masadan. İçinde acı olmadığını teyitlettiğimiz sebzeli wrap zehir gibi geldiğinde bize "wrap meksika mutfağıdır tabii acı olur" diyebilen adama ne vericem bahşiş. Bak yine sinirlendim sadkljas
Sosyal ağlarda paylaş

abi o gelen paketlerdeki problemler %95 şubenin hatası oluyor. paketçinin suçu yok abi düşünsene günde 250 tane ev gezdiğini böyle elinde mcdonalds poşediyle. zaten büyük çoğunluğu gecikmeden dolayı falan paketçiye çatıyor genelde adamlar bütün gün fırça yiye yiye geziyo. ben de ayar oluyorum öyle selamsız sabahsız suratsız gelenlere ama istemiyorum genelde para üstünü, hemen şenleniyo fakirler asdafdsadasf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...