Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lazer epilasyon aleti

Masakari

Öne çıkan mesajlar

tüy dökücü değil o ya. tüy yakıcı krem.
kimyasallar ile dışarıdaki tüyleri inceltip güçsüzleştirip aynı bir jiletmişçesine kesilip atılmasını sağlıyor.
jiletle aynı etkiyi sağlıyor özet olarak..

lazer epilasyon ömür boyu kökten çözüm.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi sktroum kesme deneyimim de olduğu için kromun anlattığı 3 kat etkiledi anasını satim.

traş makinasının tırıklı uçları vardır ya onlar böyle farklı yönlere sağ sol yaparak keser. işte o arada kaldı. düşünün olanı.

ben hayatımda böyle keskin bi acı duymadım lan. gözlerim karardı bir anlığına. ama çok kısa. sonra bir kanamaya başladı. durduramadım 10 dakka. fazla ellemicen hacıdayı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim ortanca dayım var. köy yeri rahmetli anneannem iç çamaşırı yıkayamamış dayıma o gün, o gün de dayım öğlene doğru kot pantolonun fermuarını hızlıca çekince bir sebepten, penisinin baş kısmına doğru bir miktar dokuyu parçalamış. yere düşmüş, bir kısmı fermuarın arasında kalmış sıkışmış bir şekilde. yine kanlar falan. detaya girmeyeyim. yine kısmi parçalanan bir penis ve yine tabi çocuk düşünülmedi asla.
Sosyal ağlarda paylaş

Dayın dekupaj aleti mi? sunta kesme mi? cnc makinası mı?

chrome said:

abi benim ortanca dayım var. köy yeri rahmetli anneannem iç çamaşırı yıkayamamış dayıma o gün, o gün de dayım öğlene doğru kot pantolonun fermuarını hızlıca çekince bir sebepten, penisinin baş kısmına doğru bir miktar dokuyu parçalamış. yere düşmüş, bir kısmı fermuarın arasında kalmış sıkışmış bir şekilde. yine kanlar falan. detaya girmeyeyim. yine kısmi parçalanan bir penis ve yine tabi çocuk düşünülmedi asla.
Sosyal ağlarda paylaş

http://img-teknosa.cubecdn.net/TeknosaImg/productImages/455x348/120240144-1-fakir_petit_kulak_burun_kil_temizleme_cihazi.jpg
http://www.teknosa.com/urunler/120240144/fakir-petit-kulak-burun-kil-temizleme-cihazi
Bre cahiller, şöyle eti sıkıştırmayan hem trim başlıklı hem burun kılını hem her bir yeri alan aletler var, Pilipslerle karıştırmayın o adamın ağzına sıçıyor eti kesip.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...