Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple September 9 event

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

dün gittim zorluya,
dedim böle böle ekranda sarı lekeler var,
diagnosis test gibi bişeye soktu,
dedi ekranı değiştircez, pili de bitmiş pilini de değiştirecez.
bedavaya sıfır ekran, sıfır pilim oldu^^

samsung(veya diğer android) telefonlarda bu tarz bi olay yaşandığında ne oluyor merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

dün gittim zorluya,
dedim böle böle ekranda sarı lekeler var,
diagnosis test gibi bişeye soktu,
dedi ekranı değiştircez, pili de bitmiş pilini de değiştirecez.
bedavaya sıfır ekran, sıfır pilim oldu^^

o ekran ve batarya senin gibi getirip tekrardan işlem görmüş olan parçalar yani sıfır olmayan ürünler.. ama iş görüyor olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Genpa iste araci. O iki yıllık garantiyi sadece Genpa ile kullanabiliyorsun diye biliyorum ama bunu Turkcell'e değil apple Store'a sormak Lazım bence.

hayır işte 2 sene apple garantisi var, apple store bakıyor. ama istersen genpaya da götürebiliyorsun ilk 1 sene
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Ya 5si getirin üstüne şu kadar para koyun iphone 6 alın diye bir şey duydum ne kadar doğru acaba?

Ben 5s'i Turkcell'den aldım kontratlı, sordum adamlara "fatura'dan cihaz taksidini ödeyip 6 alıp ekletebilirsiniz" dedi. Yani işlemi direkt kullanıcıya bırakıyorlar, "git sat telefonunu, öde ücreti" diyor yani.

Apple Store getirse şunu da her sene güncellesek.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Peki bu Zorluya götürdüğünde fatura vs bişi istiyorlar mı veya Turkiyeden alınmış olması lazım falan bişi şart koşuyorlar mı?

herhangi bir varaka istemiyorlar.
zira telefonun ne zaman nereden alındığı gibi bilgiler adamlarda kayıtlıydı, direk çıktı.
türkiyeden alınma konusu şu aşamada geçerli olabilir,
ben normal avea bayisinden almıştım, o yüzden 2 yıl garanti kapsamında idi. ancak paralel ithalat bir ürün olsa, ya da yurtdışından olsa 2 yıl garantisi muhtemelen olmayacaktır.
1 yıl ise in any case geçerli.
eyyorlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

escape said:

Ya 5si getirin üstüne şu kadar para koyun iphone 6 alın diye bir şey duydum ne kadar doğru acaba?

Ben 5s'i Turkcell'den aldım kontratlı, sordum adamlara "fatura'dan cihaz taksidini ödeyip 6 alıp ekletebilirsiniz" dedi. Yani işlemi direkt kullanıcıya bırakıyorlar, "git sat telefonunu, öde ücreti" diyor yani.

Ben de 5s i turkcellden kontratli aldim.
Resmen dalga gecer gibi cevap vermis herifler ya

Ben de onu dusundum apple soyle bir sey yapsa hem telefonlarin geri donusumu olur parcalarini kullanir tasarruf ederler hem de kullanicilara yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

LathspeLL said:

escape said:

Ben de 5s i turkcellden kontratli aldim.
Resmen dalga gecer gibi cevap vermis herifler ya

Ben de onu dusundum apple soyle bir sey yapsa hem telefonlarin geri donusumu olur parcalarini kullanir tasarruf ederler hem de kullanicilara yarar.

Aslında daha kötü bir şekilde söylediler, ben biraz düzelttim. Adam bana "yeni telefon şuanki faturanızın üzerine eklenir, sonra sizin telefonun fatura'ya yansıtılan ödemesi bitince çıkmış olur." YOKKH YEEAAA dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...